PC için gamepad önerisi

Stok olsaydı 8BitDo Pro 2 önerecektim fakat yok. 8BitDo SN30 Pro+'un daha sonra çıkan versiyonudur.

8BitDo SN30 Pro+

Dualsense ve Xbox One kolu gibi 2. ayında gıcırdamaya başlamıyor daha kaliteli.
F310, F710 çok eskidi artık alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Stok olsaydı 8BitDo Pro 2 önerecektim fakat yok. 8BitDo SN30 Pro+'un daha sonra çıkan versiyonudur.

8BitDo SN30 Pro+

Dualsense ve Xbox One kolu gibi 2. ayında gıcırdamaya başlamıyor daha kaliteli.
F310, F710 çok eskidi artık alınmaması gerektiğini düşünüyorum.
Bu kol da eski değil mi yahu? O tasarım ne🤣🤣
Bi de 420TL

Bu kol da eski değil mi yahu? O tasarım ne🤣🤣
Bi de 420TL
Tasarım olarak SNES kollarına benziyor fakat yeni bunlar :)
Xbox One koluna veya Dualsense'e vereceğim parayı buna veririm açıkçası.
F310'da rb,lb switchini tutan bir demir var, burası zamanla esniyor ve içeriye giriyor, içini açıp switchi ittirip metali penseyle sıkıştırmak gerekiyor. F710'da da aynıdır büyük ihtimalle. Ayrıca rahat değil ve butonları aşırı sesli.
Xbox One kolunda ikinci ayda kol gıcırdamaya başlıyor her yerinden. İki farklı kolda aynısı başıma geldi.
Dualsense 300 saatin ardından drift yapmaya başladı iki analogda da. Sol taraftaki aşırı derecede yapıyor ve oyun oynanmıyor.
8BitDo SN30 Pro+'u Ekim 2019'dan beri kullanıyorum. Hala ilk günkü gibi.

Tasarım olarak SNES kollarına benziyor fakat yeni bunlar :)
Xbox One koluna veya Dualsense'e vereceğim parayı buna veririm açıkçası.
F310'da rb,lb switchini tutan bir demir var, burası zamanla esniyor ve içeriye giriyor, içini açıp switchi ittirip metali penseyle sıkıştırmak gerekiyor. F710'da da aynıdır büyük ihtimalle. Ayrıca rahat değil ve butonları aşırı sesli.
Xbox One kolunda ikinci ayda kol gıcırdamaya başlıyor her yerinden. İki farklı kolda aynısı başıma geldi.
Dualsense 300 saatin ardından drift yapmaya başladı iki analogda da. Sol taraftaki aşırı derecede yapıyor ve oyun oynanmıyor.
8BitDo SN30 Pro+'u Ekim 2019'dan beri kullanıyorum. Hala ilk günkü gibi.
Tamam da sence buna değer mi?
O kadar rahat ve konforlu mu?
Beni milyon tane ayarla uğraştırır mı?
Arkadaşlar hepinize yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle.
Sanırım aklıma 2 kol yattı:
Biri Dualsense biri Steelseries startus duo.
Dualsense'te çok fazla drift sorunu yaşayan var ama Steelseries startus duo'da da sorun yaşayanlar var sanırım.
Steelseries startus duo kullanan varsa yazabilir mi?
Onun dışında Steelseries'in W10'a Xbox kolu gibi gözükmesi ve tasarımı playstation gibi iki joystic inde altta olması benim için bir artı.
Sanırım sorun yaşanma sıklığı Dualsense ten az olduğu için ds4v2 alabilirim yeni bir tane, ps4 üm var ama tüm kollarım eninde sonunda drift sorunu yaşıyor.
Sizce ds4v2 mi daha güvenli yoksa Dualsense mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı