PC icin gamepad önerisi

Konsol hissiyatı?

Bende şu an evde Xbox One 8.nesil gamepad var ve DualSense var 2'sini de PC de Bluetooth 5.0 bağlantısı ile kullanıyorum ve arkadaşın dediğine katılıyorum Xbox'ın Bluetooth bağlantısı DualSense göre zayıf önüne hafif bir engel geçsin anında kopuyor ama DualSense'de mutfağa balkona gittim yine de kopmadı.

Bende şu an evde Xbox One 8.nesil gamepad var ve DualSense var 2'sini de PC de Bluetooth 5.0 bağlantısı ile kullanıyorum ve arkadaşın dediğine katılıyorum Xbox'ın Bluetooth bağlantısı DualSense göre zayıf önüne hafif bir engel geçsin anında kopuyor ama DualSense'de mutfağa balkona gittim yine de kopmadı.

Hocam orijinal değil ama. DualSense 1200 TL bu 250 TL.

Ama kullanırım diyor ve ikinci elden uzak durmak istiyor ise oldukça mantıklı olurdu.

Ben bunu aldım orijinal PS4 kolu değil ama aynısı hisside aynı yaklaşık üç aydır kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı. Herhangi bir kopmada yaşamadım ürün gayet başarılı. Bu kolu aldım bu satıcıdan değil yine de bir araştırın.

Bu nasıl sohbet baba ya ikisi de güzel ama benim gözüme bu daha iyi geldi elime para geçtiği zaman alırım. Sağ ol <3

Ama kullanırım diyor ve ikinci elden uzak durmak istiyor ise oldukça mantıklı olurdu.

Hocam bende Dark DK-AC-BTU50 Bluetooth 5.0 USB Adaptör Fiyatları ve Özellikleri bu adaptörden var ve bu adsız çakma 250 TL'lik ürünle 5-6 metre uzaklıktan bile oyun oynaya biliyorum kopma yaşanmıyor. Ben önerimi yaptım alacak hocamda ona göre araştırsın acele edipte pişman olmasın. Senin ediğin ürün ikinci el nasıl kullanıldığı belli eğil adam 500 TL verecek ve 1 hafta sonra bozulursa ne olacak.

https://ds4-windows.com PS4 kolu alırsan bu programı indireceksin her oyunda oynanıyor oyuna girmeden önce bu programı açıp kolu bağlayacaksın oyunu açtığında zaten oyun kolu otomatik olarak algılıyor.

Bir de Steam'de bu kolla oynayabiliyorsun Steam oyunları kolu algılıyor ama Epic Games gibi yerlerden oyun oynayacaksan dediğim gibi yapacaksın.

Son düzenleme:

Ben bunu aldım orijinal PS4 kolu değil ama aynısı hisside aynı yaklaşık üç aydır kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı. Herhangi bir kopmada yaşamadım ürün gayet başarılı. Bu kolu aldım bu satıcıdan değil yine de bir araştırın.

Fiyati uygun peki kalitesi nasıl.

Tamam hocam düşün taşın sen yine de markalı ikinci el Xbox kolu al.

Ikinci el de aldim diyelim geldiginde tuşu veya bir arizasi cikarsa ne yapacağım.

Hocam en fazla kaç verisiniz?

500 - 600.

Hocam PC de tüm oyunları oynayamazsınız onun yerine:

Tüm oyunları oyun ayarları kısmından açmıyor ancak PC algılaması için programını indiriyorsunuz bu programı açtıp arka planda çalıştırırsanız tüm oyunları açıyor.

Programla ugrasmak istemiyorum şahsen direkt Bluetooth ile baglansin uzanip monitorden oyun oynatsin yeter.

Hocam bende Dark DK-AC-BTU50 Bluetooth 5.0 USB Adaptör Fiyatları ve Özellikleri bu adaptörden var ve bu adsız çakma 250 TL'lik ürünle 5-6 metre uzaklıktan bile oyun oynaya biliyorum kopma yaşanmıyor. Ben önerimi yaptım alacak hocamda ona göre araştırsın acele edipte pişman olmasın. Senin ediğin ürün ikinci el nasıl kullanıldığı belli eğil adam 500 TL verecek ve 1 hafta sonra bozulursa ne olacak.

https://ds4-windows.com PS4 kolu alırsan bu programı indireceksin her oyunda oynanıyor oyuna girmeden önce bu programı açıp kolu bağlayacaksın oyunu açtığında zaten oyun kolu otomatik olarak algılıyor.

Bir de Steam'de bu kolla oynayabiliyorsun Steam oyunları kolu algılıyor ama Epic Games gibi yerlerden oyun oynayacaksan dediğim gibi yapacaksın.

Bu aldığın dark'ın Bluetooth cihazi gamepadde ne gibi ekstrasi var.

Link i var mi

Son düzenleme:

Ikinci el de aldim diyelim geldiginde tuşu veya bir arizasi cikarsa ne yapacağım.

500 - 600.

Programla ugrasmak istemiyorum şahsen direkt Bluetooth ile baglansin uzanip monitorden oyun oynatsin yeter.

Bu aldığın dark'ın Bluetooth cihazi gamepadde ne gibi ekstrasi var.

Link i var mi
Dualsensin mi ? Onu diyorsan 2.elde 800 900 tl sıfır alacaksan 1200

500 - 600.

Bu aldığın Dark'ın Bluetooth cihazi gamepadde ne gibi ekstrasi var.

Link i var mi?

1-hocam kalitesi gayet iyi.
2-ikinci el aldığının tahminen garantisi bitmiş olur bozulursa parçalarını alır değiştirirsin.
3-hocam program dediğim bu kolun PC algılasın diye kurulan program Xbox'ta alsan onun programınıda indireceksin. Nasıl oynayacagım dersen yukarıda yazdım.
4-attıgım Bluetooth adaptörü kolu kablosuz bir şekilde algılaması için mecbur alacaksın ama kablolu oynarım dersen almana gerek yok bu Bluetooth adaptörü gayet iyi başarılı bir adaptörü ben zamanında bayağı araştırdım bu fiyat bandında en iyisi yine sen araştır kolları ona göre al acele etme.

1-hocam kalitesi gayet iyi.
2-ikinci el aldığının tahminen garantisi bitmiş olur bozulursa parçalarını alır değiştirirsin.
3-hocam program dediğim bu kolun PC algılasın diye kurulan program Xbox'ta alsan onun programınıda indireceksin. Nasıl oynayacagım dersen yukarıda yazdım.
4-attıgım Bluetooth adaptörü kolu kablosuz bir şekilde algılaması için mecbur alacaksın ama kablolu oynarım dersen almana gerek yok bu Bluetooth adaptörü gayet iyi başarılı bir adaptörü ben zamanında bayağı araştırdım bu fiyat bandında en iyisi yine sen araştır kolları ona göre al acele etme.

Peki o adaptör olmadan PC'nin kendi Bluetooth'u ise yaramaz mi? Ben fiyat olarak begendim bu kolu Xbox kollari 1300 TL civari satiliyor açıkçası 2. ele guvenmiyorum.

Merhaba. Steam indirimleri başlamişken ne alayim diye acayip bir kararsizlik olustu bende. PC kullanicisiyim fakat almak istedigim oyunlari hayalimde hep konsolda oynamak istemisimdir. Örnegin: Resident Evil Village ve Resident Evil 2 remake, Mortal Kombat 11 gibi. Bu tarz oyunlari konsoldan oynamak gibi hayalimi erteleceğim çunku konsol fiyatlari cok pahalı ve şu an Steam indirimleri varken acaba PC icin alip gamepad ile oynasam, bana konsol havasi yasatir mi diye dusunuyorum.

Sizin begendiginiz PC icin gamepad oneriniz var mi? Kablosuz olmasi benim icin daha iyi olur. Ve ayrica birkaç sorum daha var. PC'ye baglanan gamepad konsol havasi yaşatır mı? PC oyunlarinda gamepad destegi var mi?

Maximum
500 - 600 TL fiyat bandinda olmali.

https://www.hepsiburada.com/c4u-son...az-pc-ios-android-ps4-uyumlu-pm-HBC00000LT4J2 bu nasil

Son düzenleme:
Peki o adaptör olmadan PC'nin kendi Bluetooth'u ise yaramaz mi? Ben fiyat olarak begendim bu kolu Xbox kollari 1300 TL civari satiliyor açıkçası 2. ele guvenmiyorum.

Maximum.
500 - 600 TL fiyat bandinda olmali.

https://www.hepsiburada.com/c4u-son...az-pc-ios-android-ps4-uyumlu-pm-HBC00000LT4J2 bu nasıl.

Bilgisayarınızda Bluetooth varsa adaptörü almanıza gerek kalmaz attığınız kolda güzel yine de araştırın yorumlarına bakarak YouTube'dan videolarına bakın şimdiden hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı