PC için gamepad önerisi

Siz 9.nesil kullandınız mı? Uyumluluk sorunları olduğunu biliyorum DualSense'in, pil dışında da hiçbir artısı yok bilgisayarda kullanmak için, ha derseniz konsolda hangisi daha iyi bir kol tabii ki DualSense.

Evet kullandım. 1 yıl boyunca Xbox Series S kullandım. DualSense'nin verdiği hissiyatı Xbox hiçbir zaman yakalayamaz maalesef. PC içinde DualSense öneririm. Bütçe hiç artmazsa Xbox 9. nesil alınır.

Siz 9.nesil kullandınız mı? Uyumluluk sorunları olduğunu biliyorum DualSense'in, pil dışında da hiçbir artısı yok bilgisayarda kullanmak için, ha derseniz konsolda hangisi daha iyi bir kol tabii ki DualSense.

1400 liraya çıkmışken xbox veya playstation kolu almak daha mantıklı diye dislike attık, diğer atan dualsense savunuyor ben 9.nesil ama son tercihim bu ikisinden başka bir şey almak olurdu o fiyatlara, çektim dislike'ı.
8BitDo yerine Xbox 9. nesil mi alayım?

1400 liraya çıkmışken xbox veya playstation kolu almak daha mantıklı diye dislike attık, diğer atan dualsense savunuyor ben 9.nesil ama son tercihim bu ikisinden başka bir şey almak olurdu o fiyatlara, çektim dislike'ı.
Nerede gördünüz Xbox ve PS kolunun PC de tam uyumlu çalıştığını?

Nerede gördünüz Xbox ve PS kolunun PC de tam uyumlu çalıştığını?
Xbox kplu tamamıyla uyumlu geliyor, Bluetooth kısmında Xbox kolları için ayrı bir kısım bile var. DualSense için de DSX diye bir program indiriyorsun anında konsoldaki tüm DualSense özellikleri kullanılabilir ve uyumlu oluyor. İstersen 50 Liraya tam sürümünü alırsın daha fazla özelliği var.

Geri
Yukarı