PC için gamepad önerisi

Orijinal PS4 kolu çalışır mı Windows'ta.

Hocam Xbox almayıp PS tarzı alacaksanız ve bütçeniz orijinal DS4'ün sıfırına yetiyorsa ki bayağı yükseltmeniz lazım 2.5kdan başlıyor, DS5 öneririm. Kullanıyorum yani ben böyle bir şey görmedim çakma DS4'ten geçtim ama gerçekten devrim gibi bir şey oldu hissiyatı adaptif triggeri, haptic feedbacki falan her şeyi efsane bir kol. Tabii bunun için bütçeyi çok yükseltmeniz lazım. Eğer bütçeyi yükseltmeden alacaksanız da 2. el alacaksınız demek oluyor. Onda da replikası çok var orijinalini ayırt etmenin yolları var o şekilde almanız lazım. Bu arada DS4 uygulamasına gerek kalmıyor oynayacağınız oyunu Steam'e ekleyip Steam'den kontrolcü ayarını yaparsanız otomatik olarak Xbox kolu olarak tanımlıyor.

Merhaba arkadaşlar PC için oyun kolu bakıyorum normal de Logitech F710 alacaktım fiyat malum arttı :D sizce şu alttaki linklerdeki kollar alınır mı? Ne dersiniz?

2 tane alacağım aldığımda Bluetooth'a ikisini de bağlayıp oynayabilir miyiz?

8BitDo Ultimate C. Başka bir tercih yok.2.ele yönelecekseniz de 8 veya 9.nesil orijinal Xbox gamepad bulursunuz.

Merhaba arkadaşlar PC için oyun kolu bakıyorum normal de Logitech F710 alacaktım fiyat malum arttı :D sizce şu alttaki linklerdeki kollar alınır mı? Ne dersiniz?

Rica ederim 6 ay önce aldım deli gibi araştırdım fiyat performans olarak en iyisi bu tam uyumlu

Monster Pusat clauch, titreşim aim asist oyunun desteklediği bütün özellikleri eksiksiz kullanıyor, hiç Xbox kolu kullanmadım bilmiyorum ama muhtemelen tek farkı malzeme kalitesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı