PC için gamepad önerisi

Uzun süre kullandım F710 bence gayet güzel bir gamepad. Bazıları çok kaba diye eleştiriyor ancak işlevsel olarak tam bir f/p ürün. Pille çalışması da bana kalırsa avantaj. Çok uzun süre idare ediyor. Diğer türlü sürekli şarja takmak gerekiyor.
310 mu bu mu sizce ?

Uzun süre kullandım F710 bence gayet güzel bir gamepad. Bazıları çok kaba diye eleştiriyor ancak işlevsel olarak tam bir F/P ürün. Pille çalışması da bana kalırsa avantaj. Çok uzun süre idare ediyor. Diğer türlü sürekli şarja takmak gerekiyor.

Şunu anlatamıyoruz çoğu kişiye.

310 mu bu mu sizce?

Bütçe varsa kesinlikle 710F. 1500'lere çıkabilirim diyorsanız da MSI GC20 v2.

2 güne bozulacak bir kola o parayı vermem.

2 günde bozulduğunu sana kim söyledi merak ediyorum. En son aldığım kolu yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Gidip Dead by Daylight gibi bir oyunda katil yakaladıktan sonra analalogu sağa sola sallamasan Game pad bir şey olmaz. Ayrıca yıllardır kullanıyorum. 3 sene yi buluyor kullanmam. Sonra analog sağa veya sola çekiyor yenisini alıyorum.

2 günde bozulduğunu sana kim söyledi merak ediyorum. En son aldığım kolu yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Gidip Dead by Daylight gibi bir oyunda katil yakaladıktan sonra analalogu sağa sola sallamasan Game pad bir şey olmaz. Ayrıca yıllardır kullanıyorum. 3 sene yi buluyor kullanmam. Sonra analog sağa veya sola çekiyor yenisini alıyorum.

Anlayamazlar hocam. Tutturmuşlar bir 310 diye nerede konu görseler hemen yapıştırıyorlar. Adam 1 ay kullanacağı şeye neden 600-700₺ versin? XBOX360 kolu da zaten 1-2 sene rahat götürür.

Hocam aldığınız ürünün replika olmadığından emin misiniz? Çünkü ben aldığımda 3 hafta içinde patlamıştı. Oynadığım oyunlarda FS17 ve ETS 2 idi çok hareketli ve sert kullanmadım kolu.

Anlayamazlar hocam. Tutturmuşlar bir 310 diye nerede konu görseler hemen yapıştırıyorlar. Adam 1 ay kullanacağı şeye neden 600-700₺ versin? XBOX360 kolu da zaten 1-2 sene rahat götürür.
o zaman bir model linki atabilir misiniz? 360 için

Yeni konular

Geri
Yukarı