PC için gamepad önerisi

Erkan19071

Hectopat
Daha fazla  
F310 kullanıyordum uzun zamandır ama artık gidip gelmeye başladı ve düzgün çalışmıyor genellikle, Bluetooth şart değil ama olursa iyi olur öneriniz var mı?

Bir önerim yok ama F710 önermem kesinlikle. Benimkinde mi sorun var bilmiyorum ama bağlantı sorunları yaşıyorum sürekli. Bazen analog takılıyor, tuş içeride kalıyor. Sadece 4-5 ay sonunda oldu bunlar ki ilk aldığım zamanlarda bağlantı sorunu vardı. Kablosuz şart değilse kablolu almanızı öneririm hatta.

F310 kullanıyordum ama artık ömrü bitti, FIFA çok oynuyorum sizce PS5 kolu alınır mı?
F710 nasıl olur ayrıca?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Logitech F710 kullanıyorum ve gayet memnumum. Xbox yazılımına sahip olduğu için Windows 10'da herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan rahatça kullanabilirsiniz. PS kollarını Windows'ta tavsiye etmiyorum, özellikle Xbox Game Pass oyunlarının birçoğunda tam destek vermiyor, harici bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsunuz.

Dosya Ekleri

• 1706891468526.png
    1706891468526.png
    743 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba, Logitech F710 kullanıyorum ve gayet memnumum. Xbox yazılımına sahip olduğu için Windows 10'da herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan rahatça kullanabilirsiniz. PS kollarını Windows'ta tavsiye etmiyorum, özellikle Xbox Game Pass oyunlarının birçoğunda tam destek vermiyor, harici bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsunuz.
Hocam bağlantı problemi vb. oldu mu hiç?

Yeni konular

Geri
Yukarı