PC için gamepad önerisi

@Muhammed Akif ve @Alper. 616 adam PS5 kolu düşünüyor demek ki bütçesi var önerileriniz bu bütçede saçma kalıyor PC için.

Konunun ilk mesajını dikkatli okur musun ? Devamında F710 kolunu da sormuş, PS5 kolu ile F710 kolunu soruyorsa bizim öneriler nasıl saçma oluyor anlamadım.

Hocam bu analogların yeri biraz değişik ama alışılabilir mi çok farklı gelir mi sizce?

Tabii ilk başta tuhaf gelecektir ama zamanla alışınca daha güzel bile hissettiriyor. Bende 9. Nesil Xbox koluna geçtim, alışınca çok daha rahat.

Konunun ilk mesajını dikkatli okur musun? Devamında F710 kolunu da sormuş, PS5 kolu ile F710 kolunu soruyorsa bizim öneriler nasıl saçma oluyor anlamadım.

Adam PS5 kolu da sormuş. Alınır desek alacak demek ki? Bütçesi o kadar olmasa neden DualSense 5'i sorsun? 2 kolunda arasında dağlar kadar fark var. Fiyatına göre oldukça kötü F710. o fiyata 8BitDo almak daha iyi olacaktır eğer bütçesi o kadarsa. Fiyatını hak etmeyen eski bir kol F710 ve F310. bütçe varken zaten PC için Xbox hariç başka bir kolun yüzüne bakılmaz. Şimdi anlamışsındır umarım. Keyfine sormamıştır DualSense'yi.

Adam PS5 kolu da sormuş. Alınır desek alacak demek ki? Bütçesi o kadar olmasa neden DualSense 5'i sorsun? 2 kolunda arasında dağlar kadar fark var. Fiyatına göre oldukça kötü F710. o fiyata 8BitDo almak daha iyi olacaktır eğer bütçesi o kadarsa. Fiyatını hak etmeyen eski bir kol F710 ve F310. bütçe varken zaten PC için Xbox hariç başka bir kolun yüzüne bakılmaz. Şimdi anlamışsındır umarım. Keyfine sormamıştır DualSense'yi.

Dostum, konunun ilk mesajında "F710 nasıl olur ayrıca?" kısmının neresini anlamadın ? Kesin F710 al diyen mi oldu, okuduğunu anladığına emin misin. Ben F710 'a yanıt verdim konu sahibi başka sorular da sordu yanıtladım, sen de PS5 tarafına yanıt vermiş oldun. Seni rahatsız eden saçma dediğin kısım ne cidden, çünkü şu ana kadar konu sahibi sormadığı bir şey hakkında mesaj almadı.

Geri
Yukarı