PC için Gamepad Önerisi

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bilgisayarım için gamepad almak istiyorum ancak fazla marka model bilgim olmadığı için konu açmak istedim. Aklımda sadece Xbox kontrolcüsü var sizce bunu alıp geçeyim mi yoksa daha işlevsel kontrolcü öneriniz var mı? Bütçem ise maksimum 3000 TL

DS4V2 güzel kontrolcü konforu idare eder.
Xbox kontrolcüsü konforlu ama pilli.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bilgisayarım için gamepad almak istiyorum ancak fazla marka model bilgim olmadığı için konu açmak istedim. Aklımda sadece Xbox kontrolcüsü var sizce bunu alıp geçeyim mi yoksa daha işlevsel kontrolcü öneriniz var mı? Bütçem ise maksimum 3000 TL

Xbox al bir de şarjlı pil al üzmez

Xbox'dan 800 TL ucuz olmasına rağmen hem 30 yıl öncesinde kalmışız gibi pilli değil şarjlı ve deadzone değerleri çok iyi olan bir gamepad. Boşuna Xbox'a o kadar para bayılmana gerek yok.

1709725737401.png

kanka wonderboy w201s almistim ben 150 tl ye simdi 400 tl ama ben cok memmun olmustum asiri iyi biseydi su an duruyor

Geri
Yukarı