PC için gamepad önerisi

Hocam ben onu sormuyorum , sizin aldığınız satıcının gönderdiği üründe bluetooth özelliği var mı yok mu bunu soruyorum sadece 2.4 ghz mi yoksa bluetooth da var mı zor biri soru sormadım 2.4g ayrı , bluetooth ayrı bir özellik.
Okuduğunu anlamıyor musun? Üç farklı bağlantı tipi mevcut. Hem Type-C ile kablolu, hem 2.4GHz hem de Bluetooth ile kullanabilirsin. Agresif tavrının sebebini anlamadım.

Okuduğunu anlamıyor musun? Üç farklı bağlantı tipi mevcut. Hem Type-C ile kablolu, hem 2.4GHz hem de Bluetooth ile kullanabilirsin. Agresif tavrının sebebini anlamadım.
Tamamdır hocam agresif değilim inan,sadece ufak bir soru sordum elinizdeki üründe de bluetooth olduğunu öğrendim teşşekürler satıcı linkini zaten atmışsınız bende aynı satıcıdan alacağım şimdi.

Tamamdır hocam agresif değilim inan,sadece ufak bir soru sordum elinizdeki üründe de bluetooth olduğunu öğrendim teşşekürler satıcı linkini zaten atmışsınız bende aynı satıcıdan alacağım şimdi.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Attığım video Türkçe olarak yapılmış en detaylı içerik oradan daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kargo sürecinin uzun sürmesini istemiyorsanız gizala'nın kendi sitesinden biraz daha ek ücret vererek alabilirsiniz. İstanbul çevresine aynı gün ve ya ertesi gün gönderim yapıyorlar. Kargo sürecinin uzamaması için oradan almıştım.

Geri
Yukarı