PC için gamepad önerisi

Demon Jester

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarda oynayacağım FIFA, NBA tarzı oyunları gamepadden oynamak çok daha keyif verici olduğu için almayı düşünmekteyim. Sizlerin önerileriniz nelerdir? En fazla 100 liraya kadar çıkabilirim. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech F310 alınabilir.

Kesinlikle Logitech F710. Az üstüne verip alabileceğiniz en güzel wireless gamepad diyebilirim. Senede 1 kere pilini değiştirip devam edersiniz.

İlk aldığım gamepad Logitech F710'du. Sonradan Xbox One aldım ve bir daha F710'a elimi sürmedim. 100 tl bütçe ile kablolu kullanmak sorun olmazsa kesinlikle Microsoft 360 tavsiye ederim.

Son düzenleme:
2 sene önce 50 lira aldığım Logitech F310 hala ilk günkü gibi. Size de tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben F310 kullanıyorum, kablosu gayet uzun ve yeterli, kablosuz F710 modelinin biraz daha ağır olduğunu duymuştum. Eğer daha iyi kalitede bir şey ararsanız (daha kaliteli ve hafif joystick gibi) PlayStation controller veya XboX controller alabilirsiniz.

Bütçen olsa şu an kullandığım F710 önerirdim. Ama o bütçe içerisinde bence çok düşünmeden F310 al. Gerçekten o fiyat aralığında çok iyi bir model kalite olarak.

Teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için. Xbox 360 gamepadi çok fazla sahtesi çakması olduğu için güvenemedim internette o yüzden f710 sipariş ettim. Bakalım gelince göreceğiz. Sağ olun tekrardan...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı