PC İçin Gamepad Önerisi

Fiyatına göre gerçekten çok iyi gamepad. İncelemesin deki gibi bence şu an piyasadaki parasının hakkını veren tek ürün. İşletim sistemi Xbox 360 olarak görüyor cihazı ve şu ana kadar hiç bir oyunda sorun çıkarmadı. Memnun kaldım. Bence Logitech ve Steelseries verilmez o paralar.

Geri dönüşleriniz için teşekkür ediyorum, siparişi verdim. Muhtemel Cuma ila Cumartesi günü elime ulaşacak. Ürünü elime alır almaz deneyimlerime başlayıp, buraya geri dönüş yapacağım. 💪

Logitech F710 veya Logitech F310 da alabilirsin. Steelseries Stratus Duo da iyi onuda alabilirsin. Şu game padin görünümüde güzel Buraya Tıklayın Burayada tıklayın aslında en iyisi komşunuzda veya arkadaşınızda gamepad varsa denemeniz ve beğenirseniz almanızdır. Beğenmediyseniz karar sizin benim verdiğimede bakabilirsiniz.
Geri dönüşleriniz için teşekkür ediyorum, siparişi verdim. Muhtemel Cuma ila Cumartesi günü elime ulaşacak. Ürünü elime alır almaz deneyimlerime başlayıp, buraya geri dönüş yapacağım. 💪
Hayırlı olsun. Konuyu kapamak için *Konu kilitlensin* diye bir yorum bırakarak *Rapor* butonuna basarak *Konu kilitlensin lütfen* yazarak konuyu kilitleyip çözüldü olarak işaretlenmesini sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı