PC için gözlük önerisi

kfelek

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Görüntü Operatörü
Merhaba, bilgisayar başında artık gözlerim çok ağrımaya başladı sanırım yaşlandık ve eskiden olmayan sulanmalar başladı. Bunun için gözlük önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözlükten daha ucuz bir yöntem olarak söylüyorum, Windows'u gece ışığı özelliği açık şekilde kullanın. Ayrıca bilinen optik mağazalarından birine gidip bilgisayar başında kullanmak için dinlendirici (özellikle mavi ışığı kesen) gözlük almak istediğinizi söyleyin muhtemelen yapacaklardır.

Merhaba, bilgisayar başında artık gözlerim çok ağrımaya başladı sanırım yaşlandık ve eskiden olmayan sulanmalar başladı. Bunun için gözlük önerileriniz var mı?
Cidden göz sağlığına zararı var bende de oluyordu. 18 saat oynuyordum 15 saate çevirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözlükten daha ucuz bir yöntem olarak söylüyorum, Windows'u gece ışığı özelliği açık şekilde kullanın. Ayrıca bilinen optik mağazalarından birine gidip bilgisayar başında kullanmak için dinlendirici (özellikle mavi ışığı kesen) gözlük almak istediğinizi söyleyin muhtemelen yapacaklardır.
Deniyeceğim teşekkür ederim fakat yine de bir gözlük edinmek istiyorum çok rahatsız hissettim göz sağlığı açısından. Biraz araştırdım Gunnar diye bu işleri yapan bir marka var onu tercih edebilirim. Bir de Horus X diye bir ürün buldum daha uygun fiyatı, fiyatından dolayı onu tercih edebilirim ama herşeyden önce dediğiniz gibi bir optikçiye gidip sorup görüp öyle karar vermek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı