PC için Gran Turismo benzeri oyun önerisi

Ahmet0rhan

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance Rgb Pro 3600mhz 32 gb (16x2)
SSD veya HDD modeli
Sandisk Extreme Pro 500gb m2 , Seagate B. 2Tb Hdd
Ekran kartı
Msı Ventus 2060 Oc 6gb
Anakart
Asus TUF B450M-PRO GAMING
İşlemci
Ryzen 7 3700x 4.4Ghz
Öncelikle herkese merhaba, çocukluk zamanlarımdan beri pist yarışlarına bir ilgim vardır lakin sürekli GT3, GT2 klasmanında araçlarla yarışmaktan sıkıldım ve resmen PC oyuncularına ya Open world ya da tek bir tip yarış oyunu al oyna diyorlar. Need for Speed serisini arcade olduğu için sevemiyorum. Bunun dışında Forza Horizon serilerinin hepsini uzun süreler oynadım ABS ESP gibi ayarları kapatınca direksiyon setiyle oldukça keyif verebiliyor lakin aradığım sadece keyifli bir sürüş değil. Aradığım oyun tam anlamıyla Gran Turismo sebebine gelecek olursak ta, sokakta görebileceğimiz sıradan bir arabayla yarışa başlayıp gerçek bir kariyer yapıp yavaş yavaş yükselmek istiyorum ve bunu hem oldukça realistik bir sürüşe hem de olabildiğince yavaş bir şekilde yaşamak istiyorum. Yıllar yıllar önce PS2 de Gran Turismo 4 oynadım ve bitirdim hala o oyundan aldığım keyfi başka oyunlardan alamadım ne kadar araştırsam da bu tarz bir oyun PC de bulamadım. (Assetto Corsa, Project Cars ve bu oyunların devamını da uzun süreler oynadım lakin memnun kalamadım). Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı