PC için hangi Xbox 9. nesil gamepad alınmalı?

Scriptttt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PC'de kullanmak için kendime bir gamepad bakıyordum. Birçok model inceledikten sonra çaresizce fiyatına rağmen döndüm dolaştım yine Xbox 9. nesil gamepad'e geldim. Size 3 tane link bırakıyorum. Sizce bunlardan hangisinden alsam daha mantıklı olur veya sizin daha ucuza sattığını bildiğiniz bir yer var mı?

Normal bir versiyonunu al hepsi zaten her modda çalışıyor. Bluetooth falan varsa bilgisayarında kablosuz adaptörlü modeli ele. Neden yurt dışına bakıyorsun? TR'de daha ucuzlar.

Ben geçen 2500 Tlye almıştım.Mediamarkttan.

Normal bir versiyonunu al hepsi zaten her modda çalışıyor. Bluetooth falan varsa bilgisayarında kablosuz adaptörlü modeli ele. Neden yurt dışına bakıyorsun? TR'de daha ucuzlar.
Hocam ben Bluetooth ile gecikme yaşayacağımı düşündüğüm için ya wirelles dongle ya da type-c' li bir model istiyorum. Bunlarında fiyatları Türkiyede çok pahalı. Onun için yurtdışına bakıyorum.

Hocam ben Bluetooth ile gecikme yaşayacağımı düşündüğüm için ya wirelles dongle ya da type-c' li bir model istiyorum. Bunlarında fiyatları Türkiyede çok pahalı. Onun için yurtdışına bakıyorum.
Hayır gecikme konsoldaki gibi oluyor kullanıyorum hocam.Eğer illa öyle istiyorsanız bimden kablo alabilirsiniz öyle gereksiz para vermeye çok gerek yok.

Hocam ben Bluetooth ile gecikme yaşayacağımı düşündüğüm için ya Wireless dongle ya da Type-C'li bir model istiyorum. Bunlarında fiyatları Türkiye'de çok pahalı. Onun için yurt dışına bakıyorum.

Type-C kablo için eğer fazladan para vereceksen buyur ver. Şarj aleti kablosu, klavyenin Type-C kablosu ile falan gayet rahat bağlanıyor ve sorun olmuyor. UB500 adaptörü kullanıyorum ve gayet akıcı öyle ahım şahım bir gecikmede yok. Bunların fiyatları TR'de pahalı evet ama yurt dışından getirirken daha pahalı? Yurt içinden normal bir ürün al geç işte boşuna harcama yapacaksın. Eğer alacaksan dongle olan modeli al geç.

@Rias_Gremory
Wireless modeli alıp herhangi bir Typ C Kablo ile kablolu gibi kullanılabiliyor mu?
Hem Wireless Hem Kablolu olsun istiyorum. Hafta sonu saatleri buluyor çıkmıyorum oyundan, hafta içi daha az oynuyorum.
Mesela bu ürün kablolu da çalışır mı?

Geri
Yukarı