PC için Joyistik önerisi

farEX

Decapat
Daha fazla  
PC'de kardeşim ile bölünmüş ekran oyunlar veya işte iki kişilik Minecraft Stardew Valley FIFA It Takes Two tarzı oyunlar oynamak istiyoruz. Bir tane joyistike ihtiyacımız var ama çakma olsun, orijinale verecek para yok maalesef.
İnternette OEM diye Xbox 360 ve doubleshock diye PS4 iki tane çakma oyun kolu gördüm. Sizce hangisini alayım veya başka öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'de kardeşim ile bölünmüş ekran oyunlar veya işte iki kişilik Minecraft Stardew Valley FIFA It Takes Two tarzı oyunlar oynamak istiyoruz. Bir tane joyistike ihtiyacımız var ama çakma olsun, orijinale verecek para yok maalesef.
İnternette OEM diye Xbox 360 ve doubleshock diye PS4 iki tane çakma oyun kolu gördüm. Sizce hangisini alayım veya başka öneriniz var mı?
F310'a bütçeniz yeter mi? 2. El bile alınabilir. Çakma kollardan çok daha kalitelidir.

F310'a bütçeniz yeter mi? 2. El bile alınabilir. Çakma kollardan çok daha kalitelidir.
Ya var bi tane ikinci el ama güvenemedim ya

F310'a baktım titreşimi yokmuş bir tane kullanılmamış xbox 360 kolu buldum onun titreşimi falan da var ve 300tl F310'unun 2. Eli 300tl hangisi sence ?

Son düzenleme:
Xbox 360 kolu kullanıyorum. 15 yıldan fazladır pc ve klavye+mouse kullanıyorum. Pes hariç ps/xbox deneyimim olmamıştı. Bu kol bana kontroller ile oynamayı sevdirdi. Öneririm o yüzden.

Xbox 360 kolu direkt pcye bağlanabiliyor mu emin değilim hocam. Eğer bağlanamıyorsa F310 daha mantıklı.
Bağlanıyor hocam hatta Microsoft olduğu için yazılımsal anlamda en uyumlusu o ps kollarından bile uyumlu.

XBOX Controller öneririm. F310 biraz fazla eski nesil.
Teşekkürler hocam

Hocam bende FIFA için joystik arıyorum bütçem 400 500 mantıklı bir ürün bulursanız haber eder misiniz?
Hocam valla ben araştırmalarım sonucu kendi bütçeme (300tl) en uygun olarak Xbox 360 almaya karar verdim. Microsoft olduğu için PC'de en uyumlu kol xbox kolları play station kollarından bile daha uyumlu. Ben hepsiburada'dan xbox 360 kolu alcam.

Geri
Yukarı