PC için Joystick Önerisi

Joystick:Eki Görüntüle 353405

GamepadEki Görüntüle 353406

Ps3 GAMEPAD'leri Usb bağlantısı yapılarak kullanılabiliyor. Ben kendim PS3 versiyonu kullandım.
Ps3 Gamepadini bilgisayara bağlamayı denemiştim yapamamıştım.Eğer öyle bir şey mümkünse onu kullanabilirim.
Ben özellikle PlayStation gamepadlerine alışkın olduğumu belirttim,onları seviyorum ve tavsiye ettiğiniz gamepadlerde çok pahalı

2 yıl önce indirimle 50 liraya f710 aldım harbiden mükemmel ürün. Pili uzun süre gidiyor. İlk aldığımda duracell pil vardı içinde yaklaşık 6 ay falan götürdü. 1 kere alın en temizini alın.

2 yıl önce indirimle 50 liraya f710 aldım harbiden mükemmel ürün. Pili uzun süre gidiyor. İlk aldığımda duracell pil vardı içinde yaklaşık 6 ay falan götürdü. 1 kere alın en temizini alın.
Kalitesine lafım yokta tipi hoşuma gitmiyor benim. Hiç estetik değil.

Kardeşim nikahına almayacaksın cihazı sonuçta işini görüyor. Görünüşüne takılma. Görünüşü daha iyi olup daha kalitesiz bir ürün almak ne kadar mantıklı
Ben bir ürün alırken hem kalite hemde estetikliğine bakarım. Tamam nikahıma almayacak olabilirim ama estetik olması benim için bir tercih.

Playstation kollarının berbat olduğu fikrine katılmıyorum. Bence en iyi kolları Sony üretiyor. Ama PC için Xbox kolunu öneriyorum, oyunların birçoğuyla uyumlu çalışıyor. Xbox kolu alıp oyunlarda native destek almak varken üçüncü parti firmalardan ürün almanızı önermem.

F710 nasıldır bilmiyorum ama, F310 fiyatına göre fena bir ürün değildi. Yine de XBOX kollarını tek geçerim. Hem ergonomik, hem de malzeme kalitesi açısından ve optik açıdan daha güzel.

Kol alacaksan XBOX 360 kolu düşünebilirsin. Kesinlikle seveceksin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı