PC için kaliteli DualShock önerisi

Tarum980

Hectopat
Makaleler
4
Selam arkadaşlar. PS 4 DualShock'ları PC de sorunsuz çalışıyor mu? Ya da PC için kablosız hiç takılma yapmayacak, sorunsuz kaliteli dualschok öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de PS kontrolcülerini daha çok seviyorum ama Xbox kontrolcüsü hiç sorun çıkarmadan oldukça hızlı bir şekilde bağlanarak çalışıyor.

Dualshock ile uğraşmayın. Verdiğiniz paranın üstüne bir de program kurup ayarlamakla uğraşacaksınız.

XBOX kolları Windows bilgisayarlar ile uyumlu olduğu için sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Biraz daha para ekleyip onu alın.

Dualshock ile uğraşmayın. Verdiğiniz paranın üstüne bir de program kurup ayarlamakla uğraşacaksınız.

XBOX kolları Windows bilgisayarlar ile uyumlu olduğu için sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Biraz daha para ekleyip onu alın.
Evet cevaplarınız için teşekkürler. Netten bakıyorum, Xbox Wireless Controller alıcam... bunun 9. Nesil die olanı var. Onu alsam dahamı iyi olur?

Ben PS5 kontrolcü aldım. Yazılımını güncelledim. Kablo ile sorunsuz heptic destekli oyunlarda falan direkt çalışıyor. Programsız kullanıyorum.

Geri
Yukarı