PC için kol önerisi

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Normalde aklımda PS5 kolu almak vardı sonra bir kola o kadar para vermekten vazgeçtim sonra PS4 aklıma geldi PS4 kolu buldum bazı yerlerde 350 bazı yerlerde 1100 TL.
Kafam karıştı aşağıda linkini attığım ürün orijinal değil mi?

Bu orijinal değil ise.
Bu ürünü almayı düşünüyorum kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım tavsiyesiniz nedir?

Evet her şey yükseldi ama bir kola 400 TL'den fazla para vermek mantıklı gelmiyor bana.
Ben daha önce Monster Pusat Pro Gaming gamepad kullandım kullanışı çok rahattı ama hızlı bozuldu F310 oynanışı Monster gibi rahat mı?

Ya para ver DualSense al ya da F310 al. Arada kalırsan hem aldığın gamepade hem verdiğin paraya üzülürsün.

F310 bakabilirsiniz.

İkisi de orijinal değil, bütçeniz kısıtlıysa Logitech F310 alın.

İkisi de orijinal değil. Ama bütçeniz bu kadarsa alabilirsiniz, yorumlar genel olarak olumlu. Orijinal ürün istiyorsanız da F310 tercih edin.

Evet her şey yükseldi ama bir kola 400 TL'den fazla para vermek mantıklı gelmiyor bana.
Ben daha önce Monster Pusat Pro Gaming gamepad kullandım kullanışı çok rahattı ama hızlı bozuldu F310 oynanışı Monster gibi rahat mı?
F310 daha iyi diyorlar. Ölü bölgesi fazla diyorlardı Pusat Pro için. Ben F310 kullanmadım.

Geri
Yukarı