PC için Koltuk/Sandalye önerisi

Bütçe
4000

abc_123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süre bilgisayar başında çalıştığım için iyi bir sandalye/koltuk almak istiyorum. Oyuncu koltuklarına mı yönelsem, IKEA vb yerlere mi bilemedim.
Tecrübeli hocalarım yardımcı olabilirse çok sevinirim. Bütçem maksimum 4000 TL.

Kendi araştırmamda bulabildiklerim: Hawk Fab V4 (3500 TL) ve IKEA markus (3300 TL).

Markus uzun süre çalışma için ideal bir koltuk. Fiyatları çok artmış ama inanamadım.

Oyuncu koltuklarının öyle ahım şahım bir olayı olduğunu düşünmüyorum. Ofis koltukları daha alınabilir gibi bence. "Oyuncu" ifadesi yer alan her şeyde olduğu gibi gereksiz pahalılık oluyor bence oyuncu koltuklarında. Onun dışında pek bilgim yok alınabilir oyuncu koltukları da vardır tabii.

Oyuncu koltuklarının öyle ahım şahım bir olayı olduğunu düşünmüyorum. Ofis koltukları daha alınabilir gibi bence. "Oyuncu" ifadesi yer alan her şeyde olduğu gibi gereksiz pahalılık oluyor bence oyuncu koltuklarında. Onun dışında pek bilgim yok alınabilir oyuncu koltukları da vardır tabii.
Ben de hiç kullanmadım ancak ürünler gaming ibaresi alınca ekstra pahalanıyormuş gibi geliyor bana da.

Geri
Yukarı