PC için oyun kolu tavsiyesi

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
PC için oyun kolu arıyorum uygun fiyatlı olması lazım 250 TL'ye kadar olur titreşim benim için önemli ayrıyeten Bluetooth'lu olmaması lazım PC'mde Bluetooth yok.

O fiyata kaliteli kol olmayabilir hep kötü markaların kolları var ama şöyle yapabilirsin o fiyatlara PS3 DualShock alabilirsin kablo ile ScpToolkit programını indirerek kullanabilirsin. Ben kullanıyorum çok memnunum.

250TL'ye kadar alacağınız gamepad sizi kısa sürede üzer. Bütçeye 100TL ekleme şansınzı var mı?

O bütçe ile alabileceğiniz ürünler pek sağlıklı olmayacaktır.

O fiyata kaliteli kol olmayabilir hep kötü markaların kolları var ama şöyle yapabilirsin o fiyatlara PS3 DualShock alabilirsin kablo ile ScpToolkit programını indirerek kullanabilirsin. Ben kullanıyorum çok memnunum.

Ben aslında öyle çok oyun koluyla oynayan biri değilim çok nadir oynayacağım ondan dolayı fazşa bir bütçe ayırmadım.

Ben aslında öyle çok oyun koluyla oynayan biri değilim çok nadir oynayacağım ondan dolayı fazşa bir bütçe ayırmadım.
Anladım. Eğer artarsa logitech f310 alın. Artmazsa şunun yorumları fena değil. Eğer kablolu bağlanıyorsa bu olabilir 287TL ama.

Çakma DualShock 250TL'ye alacağı diğer ürünlerden farklı olmayacak.
Ben birkaç sene önce çok uygun fiyata almıştım orijinal mi çakma mı bilmiyorum PS3'e bağlayınca orijinal diye gözüküyordu şu zamana kadar bir sorun çıkarmadı belki o fiyata orijinal satan olabilir çakma olması tabi ki diğer ürünlerden farklı kılmaz

O fiyat aralığındaki gamepadler tatmin etmez maalesef, elinizin içinden geçer hepsi. F310 falan hikaye kablosu çok hassas ergonomisi rezalet triggerler toptan çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı