PC için oyunlarda grafik düşüren bir uygulama var mı?

yiitgn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımın açacağı oyunların çoğunu oynadım. Biraz daha farklı oyunlar oynamak istiyorum ama sistemim yetmiyor. Oyunlarda grafiklerimi düşürüp FPS'i arttıracak bir program var mı?

Amd'nin FSR, Nvidia'nın da DSR yazılımları var. Bunları aktif ederek biraz daha performans avantajı sağlayabilirsin ama sadece grafik değil, işlemci ve ram gibi konular da önemli.

Merhaba. Bilgisayarımın açacağı oyunların çoğunu oynadım. Biraz daha farklı oyunlar oynamak istiyorum ama sistemim yetmiyor. Oyunlarda grafiklerimi düşürüp FPS'i arttıracak bir program var mı?
Bir program yok ancak şu çalma listesi işine yarayabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hialgo Boost.

ya eğer ekran kartın varsa ekran kartı denetim masasından ayar yapabilirsin bide internet hızın iyiyse geforce now üzerinden istediğin oyunu oynayabilirsin

Genel olarak oyunların config dosyalarını editleyerek çok düşük grafik ayarlarına ulaşılabiliyor. Ctvxn'nin linklediği YouTube kanalı birçok oyun için bu edit işlemini deniyor ve paylaşıyor.

Bu programı kullanacaksanız genel olarak VAC'ın aktif olmadığı oyunlarda kullanmaya çalışın. VAC bu program yüzünden ban atabiliyor.

Genel olarak oyunların Config dosyalarını editleyerek çok düşük grafik ayarlarına ulaşılabiliyor. Ctvxn'nin linklediği YouTube kanalı birçok oyun için bu edit işlemini deniyor ve paylaşıyor.

Bu programı kullanacaksanız genel olarak VAC'ın aktif olmadığı oyunlarda kullanmaya çalışın. VAC bu program yüzünden ban atabiliyor.

Eskı ekran kartsız kasamda LoL'de vesaıre denemıstım hiç bir şeye yaramıştı cogu oyunda yaramıyor diye bılıyorum ama nadir oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı