PC için RDR 2 grafik ayarları

Alper ÖZYURT

Decapat
Ekran kartı 1070 Ti, 8 GB işlemci, i5 8400, RAM 16 GB, anakart Z370-A PRO.
RDR2'yi nasıl grafik ayarlarında hem güzel bir görüntü ve en azından 60 üstü FPS'de oynayabilirim tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TAA olduğu müddetçe oyun kaliteli gözükmüyor. Onu kapatıp MSAA açtığımda oyun netlik bakımından çağ atlamış gibi göründü bana.
Anladım, oyuna birdahaki girişimde deniyeceğim. Bu hafta biraz zor gibi. HDD den SSD ye geçiş yapacağım yarın. Driver kurulu oyun kurulumu falan uzun iş :D

ben taa kapatıp mxaa açınca oyun karıncalanıyor monitör 1080 p , taa : medium mxaa: x2 ayarlarda oynuyorum sıkıntı olmuyor.
Screenshot 8.11.2019 17_09_36.png

ben taa kapatıp mxaa açınca oyun karıncalanıyor monitör 1080 p , taa : medium mxaa: x2 ayarlarda oynuyorum sıkıntı olmuyor.Eki Görüntüle 465235
Msaa açmadın oyununuzu oynamanızı tavsiye ederim. Eğer yüksek seviye (1080,1080ti,2070,2080,2080ti) ekran kartınız varsa açabilirsiniz tabiki. Size önerim TAA medium, Msaa off da kullanın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyem MSAA kullanıp TAA'yı tamamen kapatman veyahut Nvidia image sharpening kullanman.
bu ayar dışında var mı önemli bir ayar değiştireceğimiz, ben ultra da oynuyorum RTX 2070 ve i5 9600k ile.

Geri
Yukarı