PC İçin Spider-Man Remastered Duyuruldu

Uzun zamandır bekliyordum ve çok sevindim ama miles morales gelmeyecek büyük ihtimalle, bu da üzüldüğüm başka bir nokta oldu :D edit: Haberde miles morales için 2022 sonbaharı'nın işaret edildiği söylenmiş ama anlayamadım tam olarak.

Burada sonbaharda çıkacağını açıkladılar.

Yenisi çıkacak oyunlar Pcye geliyor oyuncuları çekmek için ama Sonynin elinde patlayabilirde cok iyi geri donuslerde alabilir bu hamleler.

Yenisi çıkacak oyunlar Pcye geliyor oyuncuları çekmek için ama Sonynin elinde patlayabilirde cok iyi geri donuslerde alabilir bu hamleler.
Horizon Zero Dawn, Days Gone, God of War gibi bir çok oyunda güzel geri dönüşler aldılar. Zaten artık satmayan oyunlar için bir kazanç kapısı daha aralamanın hiçbir zararı olmaz. Ayrıca müşteri çekmenin güzel bir yolu. Horizon Forbidden West, God of War: Ragnarök gibi oyunları beklemeden oynamak isteyenler için PS platformu düşünülebilir.

Horizon Zero Dawn, Days Gone, God of War gibi bir çok oyunda güzel geri dönüşler aldılar. Zaten artık satmayan oyunlar için bir kazanç kapısı daha aralamanın hiçbir zararı olmaz. Ayrıca müşteri çekmenin güzel bir yolu. Horizon Forbidden West, God of War: Ragnarök gibi oyunları beklemeden oynamak isteyenler için PS platformu düşünülebilir.
Hocam orası öyle ama ps oyuncularıda zaten oyunlar pcye geliyor ps alacağıma pc alırım derse uzun vadede zarara girer.

@Uchiha Shisui TLOU ne zaman gelecek acaba.
Aslında ben tüm bunlardan önce onu salarlar diyordum ama daha çok yakın dönemi dikkate aldılar. Tuhaf oldu. Belki de The Last of Us Remastered'ın grafik gücüne güvenemiyorlar.

Hocam orası öyle ama PS oyuncuları da zaten oyunlar PC'ye geliyor PS alacağıma PC alırım derse uzun vadede zarara girer.
Orada bir zaman kavramı var. PC'ye gelen oyunlar, 3-4 yıllık bir serüvene dahiller. Sonuçta konsol dediğiniz şeyi Türkiye pazarı olarak ele almayın. Bu hesaplar global pazar için yapılıyor. PC sahibi bir yabancı uyruklu kişi, rahatlıkla konsol alabilir. Onun merakını harekete geçiriyorlar. Yoksa bizim ülkemizde bu tür ekstra alımlar lükse giriyor.

Harika bir haber.

Özür dilerim fiyatın 600 TL ve üzeri olacağını unutmuşum. Yine alamadık. :D

Daha onceleri PC için çıkan Sony oyunlarının fiyatlarına bakacak olursak Max 350 TL gibi bir fiyata çıkacaktır tahmini.
Unharted halen daha haber yok tahmini 20 Haziran kadar bir haber geldi geldi yoksa ertelenmiş olacak sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı