PC için ücretsiz edit programı önerisi

Napim007

Centipat
Daha fazla  
PC için tamamen ücretsiz kesme birleştirme kırpma gibi şeyleri yapabileceğim bir uygulama önerebilir misiniz? Linkiyle beraber atarsanız sevinirim ya da movie maker ı indirebileceğim bir link verebilir misiniz? Microsoft Store'da bulamadım ve bastığım linklerde sapan saçma video editörler indirio.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için tamamen ücretsiz kesme birleştirme kırpma gibi şeyleri yapabileceğim bir uygulama önerebilir misiniz? Linkiyle beraber atarsanız sevinirim ya da movie maker ı indirebileceğim bir link verebilir misiniz? Microsoft Store'da bulamadım ve bastığım linklerde sapan saçma video editörler indirio.

Ben buradan indirmiştim site açılmaz ise VPN ile deneyin siteden indireli yaklaşık 3yıl oldu bir sorun yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız.

Şu ikisine bakabilirsin, inan bana Movie Maker'dan daha iyiler:

Movavi video edtör var hem çok basit bir arayüze sahip hem de kullanımı oldukça kolay ücretsiz değil fakat crackli olanları var fakat ne kadar güvenilir bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı