PC için ücretsiz VPN önerisi

chiiefmami

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İndirme hızı yavaş olmayan ayrıca indirme limiti de olmayan bir VPN yok mu? İllaki paralı mı oluyor bu tarz VPN'ler? Bu tarz bir ücretsiz VPN varsa önerir misiniz?

Yavaş olmayan istiyorsan para ödemek zorundasın. Proton VPN öneririm.

Hem ücretsiz hem hızlı istiyorsun :) Kaspersky var 100TL onu al telde sıkıntılı ama PC de iyi.
he ya playstation için bir oyun indirmem gerekiyordu packages halinde dosya olarak 10gb toplam, hotspot shield vardı ücretsiz versiyonu indirme hızında sıkıntı yok saniyede 1.5mb indiriyordu ama dosyayı 1gb indirdikten sonra kesildi bağlantısı meğerse limiti aşmışız...

Hem ücretsiz hem hızlı istiyorsun :) Kaspersky var 100TL onu al telde sıkıntılı ama PC de iyi.
antivirüs programını kullanıyorum onun ama vpn olarak hiç denemedim, hotspot ve nordvpn denedim ikisi de iyi ama maalesef indirme sınırı...

yok mu bi tık daha ucuzu

Son düzenleme:
He ya PlayStation için bir oyun indirmem gerekiyordu packages halinde dosya olarak 10GB toplam, hotspot Shield vardı ücretsiz versiyonu indirme hızında sıkıntı yok saniyede 1.5MB indiriyordu ama dosyayı 1GB indirdikten sonra kesildi bağlantısı meğerse limiti aşmışız...

Antivirüs programını kullanıyorum onun ama VPN olarak hiç denemedim, hotspot ve NordVPN denedim ikisi de iyi ama maalesef indirme sınırı...

Yok mu bir tık daha ucuzu.

En ucuzunu ben Kaspersky'den başka bulamadım normalde 184TL telefondan alınca 1 hafta deneme süren var bunu iptal edince sana 100TL teklif sunuyor değerlendir bence.

Hocam var mı ucuzu peki hep dolar bazında 5-10 dolar arası fiyatları var malum kur fiyatları da belli...

Hocam yerel fiyatlandırma olanlara bakabilirsin ucuz onlar olur maksimum.

İndirme hızı yavaş olmayan ayrıca indirme limiti de olmayan bir VPN yok mu? İllaki paralı mı oluyor bu tarz VPN'ler? Bu tarz bir ücretsiz VPN varsa önerir misiniz?

Cloudfare WARP var ancak bu protokol VPN değil, DNS hizmeti sağlıyor aynı bulunduğun şehirde yine aynı şekilde gösteriyor seni ancak yasaklı veya giremediğin tüm sitelere erişim sağlayabiliyorsun. Hız düşmesi de yaşamıyorsun.

Cloudfare WARP var ancak bu protokol VPN değil, DNS hizmeti sağlıyor aynı bulunduğun şehirde yine aynı şekilde gösteriyor seni ancak yasaklı veya giremediğin tüm sitelere erişim sağlayabiliyorsun. Hız düşmesi de yaşamıyorsun.
İndirmem gereken bir dosya var playstation için vpn olmadan girince bağlantı hatası veriyor nedenini bilmiyorum, bu bahsettiğiniz ile indirme yaparken hız düşmesi veya indirme sınırı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı