PC için VR onerisi

yiğit cengiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir monitör almaya karar vermiştim taki fiyatlarını görene kadar.

VR gözlük almaya karar verdim bir VR gözlüğü nasıl iyisini alacağımı ve PC'ye nasıl bağlayacağımı söylerseniz sevinirim.

Bütçe 700.

Daha ucuzu var mı bilmiyorum fakat en iyisi budur (ve en ucuzu PC için)

gözlükvr.png

O halde en iyisi olduğuna nasıl karar verdiniz? Gear VR telefonlar için tasarlanmış bir cihaz. Telefonu ekran olarak kullanıyorsunuz.

Giriş seviyesi için Oculus Quest 2 araştırabilirsiniz.
Ben sadece gözlüğün özellikleri iyi dedim ve fiyata göre de en iyi olan gözlük bu. Nasıl bilgisayara kurulduğunu bilmiyorum dedim sadece.

Ben sadece gözlüğün özellikleri iyi dedim ve fiyata göre de en iyi olan gözlük bu. Nasıl bilgisayara kurulduğunu bilmiyorum dedim sadece.

Özellikleri iyi? Cihazın özellikleri hakkında bilginiz yok ancak “özellikleri iyi” olduğundan tavsiye ediyorsunuz. İçerisine telefon takılıp kullanılan mobil bir cihaz bu. 6 DOF olmayan bir cihazla pcvr oyunlarını direkt olarak oynayamazsınız.

Merhaba ben bir monitör almaya karar vermiştim taki fiyatlarını görene kadar.

VR gözlük almaya karar verdim bir VR gözlüğü nasıl iyisini alacağımı ve PC'ye nasıl bağlayacağımı söylerseniz sevinirim.

Bütçe 700.

700 TL bütçe ile maalesef sadece telefon VRleri alınabilir. Şu an sınıfının en uygunu 4000 liradan başlıyor PC için oda Oculus Quest 2 hadi bilemedin bazı işlemlerle psvr çok daha ucuza ile kapatılabilir. İyi ikinci el bulabilirsin o daha ucuza gelecektir. Haaa şu da yapılabilir iyi bir telefonun varsa alırsın telefon VR'sini bazı üçüncü parti uygulamalarla bağlarsın PC'ye ama önerir miyim kesinlikle hayır.

Geri
Yukarı