PC İçin Xbox Wireless Controller 9. Nesil vs DualSense 5

ahlatliinsan

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selam. Bir oyun kolu bakıyorum. Belirli bir bütçem yok ama 1700-1800TL'yi geçmezse güzel olur. Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Önceden Xbox Wireless 9. nesil Controller kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Tabii yeni bilgisayar alabilmek için satmıştım. DualSense daha iyi bir deneyim bana sağlar mı? Teşekkürler.

xbox 9.nesil aldım 15 gündür uğraşıyorum. Kablolu olarak çalışıyor ama kablosuz mümkün değil pc görmüyor. Pil mi değiştirmedim pil yuvasına kağıt mı sıkıştırmadım. Yok o ışık sabit olarak yanmıyor illa kablolu kullanacaksın diyor. Asla tavsiye etmiyorum.

xbox 9.nesil aldım 15 gündür uğraşıyorum. Kablolu olarak çalışıyor ama kablosuz mümkün değil pc görmüyor. Pil mi değiştirmedim pil yuvasına kağıt mı sıkıştırmadım. Yok o ışık sabit olarak yanmıyor illa kablolu kullanacaksın diyor. Asla tavsiye etmiyorum.
İade etmeyi düşündünüz mü? Ya da bilgisayaranızın bluetooth desteği olduğuna.

Xbox 9.nesil aldım 15 gündür uğraşıyorum. Kablolu olarak çalışıyor ama kablosuz mümkün değil PC görmüyor. Pil mi değiştirmedim pil yuvasına kağıt mı sıkıştırmadım. Yok o ışık sabit olarak yanmıyor illa kablolu kullanacaksın diyor. Asla tavsiye etmiyorum.

Peki hiç bağlamayı denediniz mi eğer denemediyseniz açıklayayım önce Xbox kumandasını üzerine olan düğmeye (arka tarafta şarj girişinin orada) basılı tutun ardından ortadaki ışık yanıp sönmeye başladıktan sonra Bluetooth üzerinden eleştirin.

Peki hiç bağlamayı denediniz mi eğer denemediyseniz açıklayayım önce Xbox kumandasını üzerine olan düğmeye (arka tarafta şarj girişinin orada) basılı tutun ardından ortadaki ışık yanıp sönmeye başladıktan sonra Bluetooth üzerinden eleştirin.
bunu 20 kere denedim yine de teşekkürler

Geri
Yukarı