PC ilk açılışta kapanıp tekrar açılıyor

rmelihr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Sistemim.
B450 Pro ASUS TUF Gaming anakart.
16 GB 3000MHz RAM XPG.
RTX 2070s ASUS.
FSP 80Plus Power.
1 adet 970EVO NVMe SSD.
1 adet James Donkey NVMe SSD.

Sorunuma gelecek olursak aslında bilgisayarımda performans olarak hiçbir sorun yok tamamen sıkıntısız kullanıyorum, fakat bilgisayarı kapattığım zaman ve Power kısmındaki Switch'i kapattığım zaman Switch'i tekrar açıp bilgisayarımı tekrar açtığımda bilgisayar açılıyor ışıkları yanıyor 2 saniye sonra kapanıp tekrar açılıyor fakat swtichi kapatmadığım zaman veya fişi çekmediğim zaman bu sorun oluşmuyor bu sorun neden olabilir?

Anakartan kaynaklı sanırım.

Arkadaşlar merhaba.
Sistemim.
B450 Pro ASUS TUF Gaming anakart.
16 GB 3000MHz RAM XPG.
RTX 2070s ASUS.
FSP 80Plus Power.
1 adet 970EVO NVMe SSD.
1 adet James Donkey NVMe SSD.

Sorunuma gelecek olursak aslında bilgisayarımda performans olarak hiçbir sorun yok tamamen sıkıntısız kullanıyorum, fakat bilgisayarı kapattığım zaman ve Power kısmındaki Switch'i kapattığım zaman Switch'i tekrar açıp bilgisayarımı tekrar açtığımda bilgisayar açılıyor ışıkları yanıyor 2 saniye sonra kapanıp tekrar açılıyor fakat swtichi kapatmadığım zaman veya fişi çekmediğim zaman bu sorun oluşmuyor bu sorun neden olabilir?
Güvenlikle (voltaj güvenliği) ilgili olabilir dostum. Sorun olduğunu düşünmüyorum.

Anakartan kaynaklı sanırım.
Ne gibi bir sorun ?
Güvenlikle (voltaj güvenliği) ilgili olabilir dostum. Sorun olduğunu düşünmüyorum.
aynı karttan bazı arkadaşlar bu sorunu yaşamıyor fakat bazıları sıfır aldığında dahi bu sorunu yaşıyor acaba doğal bir sorunmu ?

Aynı anakart ve aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Ben son bios güncellemesini yaptıktan sonra olmaya başladı. Bu problemi yaşayan herkeste aynı anakart var. Anakartın kronik bir sorunu mu acaba?

Aynı anakart ve aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Ben son BIOS güncellemesini yaptıktan sonra olmaya başladı. Bu problemi yaşayan herkeste aynı anakart var. Anakartın kronik bir sorunu mu acaba?

Son BIOS güncellemesinden sonra oldu bana da tam olarak aynı problemmidir? Hangi BIOS'u kullanıyorsunuz.
Acaba sorun mu önce ona bakın. Belki voltaj güvenliği ile alakalıdır araştırın derim.

Başka arkadaşlar var mı acaba bu sorunu yaşayan voltaj güvenliği derken.

Geri
Yukarı