PC İnternet ağlarını görmüyor

Arel Ergin

Femtopat
Daha fazla  
Dizi izlerken birdenbire erkan gitti. 2 saniye sonra tekrar açıldı ama internet gitmiş hiçbir ağ gözükmüyor. 2 tane var onlarda, dibimde olmama rağmen çekmiyor. Normalde 7 8 tane ağ gözüküyor. Bazen 0x80070033 hatası alıyorum. Yeniden başlatınca daha yeni formatlardı içinde Discord dışında hiçbir şey yok.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet simgesinin üzerine sağ tıklayıp ağ ve internet ayarlarını aç seçeneğine tıklayın. Çıkan pencerede change adapter options ( adaptör ayarlarını değiştir gibi bir şey olabilir Türkçesi ) seçeneğine tıklayın. Çıkan pencerede kullandığınız interneti sağ tıklayıp devre dışı bırak deyin ve tekrardan sağ tıklayıp etkinleştirin. Temelli çözüm olur mu bilmiyorum ancak anlık olarak sonuç almıştım.

Sürücüler Allah'a emanet. Windows 10'da arka planda kendi kafasına göre sürücü yüklüyor. Sonuç bu işte. Dizüstünün modelini yazın.

Birkaç güncelleme yaptım pek bir şey değişmedi sadece simge değiştir sorun sürücülerde ise nasıl güncellerim hepsi güncel duruyor.
İnternet simgesinin üzerine sağ tıklayıp ağ ve internet ayarlarını aç seçeneğine tıklayın. Çıkan pencerede change adapter options ( adaptör ayarlarını değiştir gibi bir şey olabilir türkçesi ) seçeneğine tıklayın. Çıkan pencerede kullandığınız interneti sağ tıklayıp devre dışı bırak deyin ve tekrar sağ tıklayıp etkinleştirin. Temelli çözüm olur mu bilmiyorum ancak anlık olarak sonuç almıştım.

Adaptör ayarları diye bir seçenek yok.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    151,7 KB · Görüntüleme: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    224 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Birkaç güncelleme yaptım pek bir şey değişmedi sadece simge değiştir sorun sürücülerde ise nasıl güncellerim hepsi güncel duruyor.

Adaptör ayarları diye bir seçenek yok.
Yanlış basmışsınız hocam da denetim masasını açıp ağ ve internete girip ağ ve paylaşım merkezini açın. Orada sol tarafta görürsünüz.

İnternet simgesinin üzerine sağ tıklayıp ağ ve internet ayarlarını aç seçeneğine tıklayın. Çıkan pencerede change adapter options ( adaptör ayarlarını değiştir gibi bir şey olabilir Türkçesi ) seçeneğine tıklayın. Çıkan pencerede kullandığınız interneti sağ tıklayıp devre dışı bırak deyin ve tekrardan sağ tıklayıp etkinleştirin. Temelli çözüm olur mu bilmiyorum ancak anlık olarak sonuç almıştım.
Siz sorununuzu nasıl çözdünüz
Hocam üstte anlattığım şekilde. Bunu denediniz mi ?

Geri
Yukarı