PC kapalıyken farenin RGB ışıkları yanıyor

DoctorMehmet

Decapat
Daha fazla  
Normalde PC kapalıyken farenin ışıkları yanıyordu BIOS'tan ErP açtım ve güç seceneklerini ayarlayınca düzeldi lakin bu sefer PC elektrik kesintisi sonrası PC kapalıyken (elektrik geldikten sonra) hala RGB ışıkları yanmakta. Nasıl çözebilirim?

Ayarları tekrar yapmayı denediniz mi? Eğer aynı gözüküyor olsa bile kapatıp tekrar açmak belki işe yarayabilir.

Ayarları tekrar yapmayı denediniz mi? Eğer aynı gözüküyor olsa bile kapatıp tekrar açmak belki işe yarayabilir.
Ayarlara bakınca aynı hocam pc normal kapatınca sorun yok lakin elektrik kesintisi sonra pc kapalıken farenin rgb ışıkları yanıyor biostan pc kapalıyken tamamen usb kapatma ayarı varmı?

Hocam yanlış anlıyorsam affedin ayarları eski haline getirip kaydedin ve bilgisayarı kapatıp tekrar ayarları sizin şu an yaptığınız şekle getirin. Ayarlar aynı gözükse bile bazen sorunlar olabiliyor bunun gibi.

Ayarlara bakınca aynı hocam PC normal kapatınca sorun yok lakin elektrik kesintisi sonra PC kapalıken farenin RGB ışıkları yanıyor BIOS'tan PC kapalıyken tamamen USB kapatma ayarı var mı?

Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir. BIOS da USB features benzerinden bir tik vardı. Onu kapatınca düzeliyordu deneyin isterseniz.

Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir. BIOS da USB features benzerinden bir tik vardı. Onu kapatınca düzeliyordu deneyin isterseniz.
Gigabyte B450m s2h kullanıyorum hocam orda bir secenek görmedim.

Hocam yanlış anlıyorsam affedin ayarları eski haline getirip kaydedin ve bilgisayarı kapatıp tekrar ayarları sizin şu an yaptığınız şekle getirin. Ayarlar aynı gözükse bile bazen sorunlar olabiliyor bunun gibi.

Hocam zaten onlari etkinlestirdim 1 sorun ortadan kalktı, elektrik kesintisi sonrası elektrik gelince PC kapalı durumda oluyor o zamanda farenin RGB yanıyor lakin kasa fanlari veya klavye RGB sorun olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı