PC kapalıyken fareye elektrik gidiyor

windows gezgininden başlığı kopyalayınca öyle bir uyuşmazlık yaptı. Doğrusu:
Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Güç Seçenekleri\Güç Düğmelerinin Yapacaklarını Seçin
şu anda kullanılmayan ayarları değiştiri tıkla
hızlı başlatmayı aç seçeneğini kapat
Yaptım artık bilgisayar kapalıyken güç çekmicek değilmi ?

Asus 970 gaming pro am3 anakarta yanıyor yanlışın var.
Çok ilginç, bir hatadan ötürü olmasın, ya da akım kaçağı gibi bir durum. Anakartın çalışma prensibine ters de. Bilgisayarı kapatma işlemiyle bileşenlerin gücünü kesiyor da. Ekipmanların PC kapalıyken windowsun hızlı başlatma seçeneğini aktif etmek için usb üzerinden açılışı tetikleme özelliğinin yan etkisi ışık yanması.
Olabildiğince az çeker.

Son düzenleme:
Çok ilginç, bir hatadan ötürü olmasın, ya da akım kaçağı gibi bir durum. Anakartın çalışma prensibine ters de. Bilgisayarı kapatma işlemiyle bileşenlerin gücünü kesiyor da. Ekipmanların PC kapalıyken windowsun hızlı başlatma seçeneğini aktif etmek için usb üzerinden açılışı tetikleme özelliğinin yan etkisi ışık yanması.
Olabildiğince az çeker.
Artık güç çekmiyor teşekkürler akşam yatarken gözümü alıyordu artık öyle bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı