PC kapanma sonrası Adata SSD BIOS'ta kayboldu

Calvary

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi sifir alinma SSD bugun durduk yere PC kapandi ve BIOS SSD'yi görmüyor, sizce Windows kaynaklı mı yoksa SSD gümledi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bende garanti belgesi var ama fatura yok yinede kabul ederler mi birde garantiye nasil gonderiyoruz asamalari nedir son olarak şimdiden sagol
Kabul ederler mi bilmem ama ben İtopya'yı aradığımda bana internetten Arena Bilgisayarı arayın dendi, aradım. Onlar da nerde yaşıyosan bir yere ya kargoyla gönderiyosun ücretli yada elden bedava veriyosun. Ben Mecidiyeköy'deki Artek PC'ye götürdüm. 1 hafta içinde ürünün yenisini verdiler. Şuan elimde.
Adata heralde anlaşmalı olduğu için yönlendiriyolar.
10 saniyelik elektrik gidip gelmesi sonucu bilgisayarı açtığımda siyah ekran geliyodu biosa 5 dk sonra giriyordu. Çıkardım ssd yi hdd den başlattım logo geldi. Benimde biosda gözükmüyordu. Yani ssd gümledi. Gittim garantiye verdim 1 hafta önce. Şuan elimde yenisini verdiler. Herşeyi denedim olmadı. Sende garantiye ver bir an önce.

Hocam bende garanti belgesi var ama fatura yok yinede kabul ederler mi birde garantiye nasil gonderiyoruz asamalari nedir son olarak şimdiden sagol
Kabul ederler mi bilmem ama ben İtopya'yı aradığımda bana internetten Arena Bilgisayarı arayın dendi, aradım. Onlar da nerde yaşıyosan bir yere ya kargoyla gönderiyosun ücretli yada elden bedava veriyosun. Ben Mecidiyeköy'deki Artek PC'ye götürdüm. 1 hafta içinde ürünün yenisini verdiler. Şuan elimde.
Adata heralde anlaşmalı olduğu için yönlendiriyolar.

Çözüm
Sağolasın inş kabul ederler seri numarası üzerinde var garanti belgesi var vesaire kabul etmeleri gerekiyor. Edit E-fatura var onu kabul ederler herhalde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı