PC kapanmıyor

mustafasrc60

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 1 ay önce PC çalışmıyordu bende uğraşmadım bugün yazılılar başladığı için çalışttırdım ve BIOS silindiğini öğrendim en yeni BIOS yukledım fakat ekran gidip gelme sorunu oldu. Eski kullandığım BIOS'ta da ekran gidip geliyordu fakat ilk çıkan BIOS'u indirdim bu sefer çalıştı ama bu sefer de PC kapanmıyor, hiçbir şekile her şeyi denedim ama olmadı neden acaba?

Hocam ekran açılıp kapanması driverlardan olabilir. Birazdan link atarım.
Buradan indirebilirsiniz.
hocam benim anakart b450 m h

Anladığım kadarıyla sürüm düşürtmüşsünüz ama F61'den F1'e düşürdüğünüzden kaynaklanır. Bende Gigabyte anakart kullanıyorum bende sürüm yükseltince kapanmama sorunu oldu ancak yeniş sürümde düzeldi F1 sürüm hatalarla dolu olabilir bundan dolayı kapanmıyordur şu anda güncel sürümün F62D onu yüklemen lazım.

Hocam denedım ama bir daha deneyeceğim

Yani PC açılırken gigabyrte yazısı yazıyor ya sadece orası gözüküyor oradan başka bir yer açılmıyor ve ekran açılıp kapannıyor
İşe yaramnadı yine ekran gitme gelme sorunu olfu

Yanlış göndermişim hocam, kusura bakmayın.
B450M H (Rev. 1.x) | Anakart | GIGABYTE buradan indirin.
Anladığım kadarıyla sürüm düşürtmüşsünüz ama F61'den F1'e düşürdüğünüzden kaynaklanır. Bende Gigabyte anakart kullanıyorum bende sürüm yükseltince kapanmama sorunu oldu ancak yeniş sürümde düzeldi F1 sürüm hatalarla dolu olabilir bundan dolayı kapanmıyordur şu anda güncel sürümün F62D onu yüklemen lazım.

Olmadı hocam aynı sorun
Bence sorun BIOS'tan değil gibi çünkü PC bozulunca yine kapanmıyordu ekran gelmediğinden güç düğmesine basıyordum kapanmıyordu bende fişini çekiyordum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı