Çözüldü PC kapatınca Kizaru kulaklık RGB'leri sönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

squexs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ASUS Prime B550M-K anakartım var ve sistemim yeni.
Gamepower Kizaru kullanıyorum.
BIOS güncel.

PC'yi kapatınca tüm RGB'ler kapanıyor fakat kulaklık RGB'lerim kapanmıyor. Neden acaba?

ErP Ready ayarını aktif edin BIOS'tan.

Çözüm
BIOS güncel.

PC'yi kapatınca tüm RGB'ler kapanıyor fakat kulaklık RGB'lerim kapanmıyor. Neden acaba?
Normaldir bende pc kapanınca tüm usb aygıtlarının rgb leri yanmaya devam ediyor arkada güç kaynağının tuşu olmalı onu kapatın.

Normaldir bende PC kapanınca tüm USB aygıtlarının RGB'leri yanmaya devam ediyor arkada güç kaynağının tuşu olmalı onu kapatın.

Yok be hocam neresi normal? Ben de aynı şekilde yapıyorum da gıcık bir durum.

Açması gerekiyor, ya S4 ya da S4+S5 olmalı.

Teşekkürler hocam ayarladım.
Kasanın arkasında PC kapalı iken hep bir sarı ışık vardı o da gitti. Ne olduğunu bilmiyorum ama hep kafam takılmıştır ona.

BIOS güncel.

ErP Ready ayarını aktif edin BIOS'tan.
hocam bu arada ilk defa biosa girmiştim ramlerim 3200mhz ama karşıma ilk çıkan ekranda dram 2666mhz olarak gördüm nedeni nedir? ramlarim 2666mhz hızındamı çalışmakta?

Son düzenleme:
Yok be hocam neresi normal? Ben de aynı şekilde yapıyorum da gıcık bir durum.

Teşekkürler hocam ayarladım.
Kasanın arkasında PC kapalı iken hep bir sarı ışık vardı o da gitti. Ne olduğunu bilmiyorum ama hep kafam takılmıştır ona.

hocam bu arada ilk defa biosa girmiştim ramlerim 3200mhz ama karşıma ilk çıkan ekranda dram 2666mhz olarak gördüm nedeni nedir? ramlarim 2666mhz hızındamı çalışmakta?
Sisteminiz nedir hocam? Görev yöneticisinde RAM'ler kaç MHz gözüküyor?

Geri
Yukarı