PC kasasına Atatürk'ün imzası yaptırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bilgisayarın sol camına ekran kartının anakartın göründüğü camına Atatürk fotoğrafı imzası yaptırmak istiyorum. Sizce nasıl olur 10 üzerinden?
Size danışmak istedim. Bu fotoğraf da göründüğü gibi yaptırmak istiyorum, yaptırayım mı sizce nasıl olur?

1601898080665.png

Arkadaşlar bilgisayarın sol camına ekran kartının anakartın göründüğü camına Atatürk fotoğrafı imzası yaptırmak istiyorum. Sizce nasıl olur 10 üzerinden?
Size danışmak istedim. Bu fotoğraf da göründüğü gibi yaptırmak istiyorum, yaptırayım mı sizce nasıl olur?

Eki Görüntüle 691551

10'da 10 olur. Gayet güzel fikir aklında başka bir fikir yoksa yaptırmak istiyorsan bence yaptırmalısın.

Eki Görüntüle 691551

Bence hoş olmaz.

Yani satmayı düşünmüyorsan yaptırabilirsin çünkü genelde insanlar bir ürün alırken orjinaliğe bakıyorlar ya da yaptığın şey sökülebilir bir şey ise sorun olacağına sanmıyorum.

İleride kasayı satmayı düşünecekseniz boydan boya yaptırmak yerine sticker ile imzayı cama yapıştırabilirsiniz. Öyle de güzel duracaktır.

Kasanın ön camına king yazısı yaptırmıştım sonra Atatürk fikri aklıma geldi sol camına fotoğraf imza ön camına da gazi m. Kemal imzasını yaptırcam küçük ve görünür şekilde.

Dosya Ekleri

• IMG_20201005_144640.jpg
    IMG_20201005_144640.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20201005_144648.jpg
    IMG_20201005_144648.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 90
Yakışır hocam... 👏

Ayıptır söylemesi benim de sol kolumda bir Atatürk imzası dövme var :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı