Çözüldü PC kasasından ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RedSword

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bilgisayarım daha 2 ay olmadı alalı bu aralar şu sesi duyuyorum. Video Burdan Tıklayın maalesef böyle ses geliyor ben baktığımda galiba sıvı soğutmanın o plastik parçasından geliyor ve daha çok oyunda yük altına girince.

Sadece sesi duyabiliyorum ama size şu anda önerebileceğim tek şey içini bir yoklamanız.

Vallahi bilmiyorum nereye bakayım çünkü sıvı soğutmadan geliyor ama niye ve ne için anlamadım çünkü görünürde bir şey yok.

Sadece sesi duyabiliyorum ama size şu anda önerebileceğim tek şey içini bir yoklamanız.

Sıkıntıyı buldum ama nasıl çözeceğim bilmiyorum sıvı soğutma fanı 2 tane biri yalpa yaparak dönüyor ama yine hızlı dönüyor bunu garantiye yollayım mı yoksa bu sadece ses problemi olarak kalır mı?

Son düzenleme:
Vallahi bilmiyorum nereye bakayım çünkü sıvı soğutmadan geliyor ama niye ve ne için anlamadım çünkü görünürde bir şey yok.

Sıkıntıyı buldum ama nasıl çözeceğim bilmiyorum sıvı soğutma fanı 2 tane biri yalpa yaparak dönüyor ama yine hızlı dönüyor bunu garantiye yollayım mı yoksa bu sadece ses problemi olarak kalır mı?

Garantide sadece fan değişimi için yüksek miktar isterler
Bırak ses problemi olarak kalsın
Ama yine de sen bilirsin.

Sizce ses hariç bir zarar vermez değil mi?
Garantide şu an ürün sadece fanları değiştirmezler mi?

Sesten zarar gelmez.
Ama garantide anakart yanmış bile diyebilirler :D

Yok yanlış telaffuz ettim demem şu ürünün garantisi halen sürüyor mesela arasam desem fanları biri bozuk söküp yollasam hallederler mi?
Orasını bilemem.

Geri
Yukarı