PC kendini resetliyor

IEfulimI

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, 2-3 gün önce bilgisayarıma format atıp sizin forumda gördügüm Windows 10 sitesinden işletim sistemi indirip kurdum. Sonrasında bilgisayarım gün içinde kendi kendini resetleyip siyah ekranda kalıyor. Fanlar normal çalışmasına göre çok daha sesli çalışmaya basliyor, PC sabah kalkip açtım 5 dakika içinde 2 kere resetledi kendini. Format atmak istemiyorum tekrar. Çözümü var ise yardımcı olabilir misiniz?

Driver Booster gibi yazılım kullandınız mı? OCCT ile 3D ve Power testi yapın. Anlattığınıza göre, yazılım ile alakalı sorun vardır. İsterseniz tekrardan temiz bir kurulum yapın.

Hayır Driver Booster kullanımı yapmadım Windows Update yaptım sadece işletim sistemini de windwosun kendi sitesinden indirdim onda bir sorun varsa bilemiyorum bahsettiginiz programlar ile sabah test yaparak sonucu size bildireceğim yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim.
Driver Booster gibi yazılım kullandınız mı? OCCT ile 3D ve Power testi yapın. Anlattığınıza göre, yazılım ile alakalı sorun vardır. İsterseniz tekrardan temiz bir kurulum yapın.

Test yaparken girmemiz gereken süre ne kadar olmalı.

3D testi yaptım 5 dakikalık sorunsuz testi bitirdi fakat Power test yaparken 5 dakikalık süre seçip başlatiyorum 3-5 saniye geçiyoruz crashed hatası verip testi durduruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı