PC kendini yeniliyor

Yoldaş Sincap

Hectopat
PC'yi kapattım sonra açtım bir baktım hiçbir yere giremiyorum ve PC kendini yeniliyor. Sadece Google'a girebiliyorum ama klasörlere gelince hemen masaüstüne atıyor. Virüs kapmış olabilir önerlerinizi bekliyorum.

Hocam eger hicbirsey yapamiyorsaniz format atmayin, baska bir bilgisayardan kaspersky live usb ya da eset live usb indirip bir Flash diske rufus yardimiyla yazin sonra viruslu bilgisayara kapaliyken takin ve pcyi flash diskten boot edin. Linux tabanli antivirus isletim sistemi acilacak ordan virus taramasi yapp pcnizi kurtarabilirsiniz.

Kapserisky'I indirdim tarıyor yaklaşık 5 saat kaldı diyor.Hızlı tarama bir şey bulamadı tam tarama yapıyorum ama virüs kaptığından eminsiniz demi.
Virüs bulaşmış geçmiş olsun Dr. web cure it ile full tarama tavsiyemdir.
Kapsey sky hiçbirşey bulamadı.
Olmadı habire kapatıp açarken disk tamir ediliyor diyor.Programlar açılıyor.Ama düzelmiyor
Hocam çok klasik olcak ama Kaspersky ve Malwerbytes indirip tarama yapın. Olmazsa bir efsane nedir o? Format at düzelir.
Eğer hiçbir şey yapamıyorsanız, format atın ve temiz kurulum yapın.
Virüs bulaşmış geçmiş olsun Dr. web cure it ile full tarama tavsiyemdir.

Son düzenleme:
PC'yi kapattım sonra açtım bir baktım hiçbir yere giremiyorum ve PC kendini yeniliyor. Sadece Google'a girebiliyorum ama klasörlere gelince hemen masaüstüne atıyor. Virüs kapmış olabilir önerlerinizi bekliyorum.
Sen en iyisi sistem önemli dosyaları taşı başka hdd ye format at o sistemi kurtarsanda virüs programı ile düzgün çalışmaz hata fps donma 2 gün sonra yine gider format at direk en iyisi

Geri
Yukarı