PC kötü olduğu için hızlı Yasuo seçemiyorum

Kral Yasuo

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi ben ustalık puanında 1.olmayı hedefledim ve başka hiçbir Hero'da oynamayacağım Full Yasuo ustalıgı kasacağım. Bunun için günde sabah 7 de kalkıyorum akşam 7'ye kadar sadece Yasuo oynayıp ustalık kasıyorum. - ama Yasuo çok fazla popüler Hero başkası aldımı hiçbir şey yapamıyorum ve PC kötü hızlı seçemiyorum lobi yüklenene kadar başkası alıyor. nolur bozun diyorum bozmuyorlar troll taklidi yapıyorum ben feedim diyorum belki bozarlar diye gene bozmuyorlar. Bu sabah Yasuo oynamak için oyuna girdim bir baktım başkası almış bozdum 6dk sonra tekrar girdim bu sefer tam Yasuo'nun üzerine tıklayacağım gene başkası alıyor ve bozup 30dk yedim sonra tekrar oyuna giriyorum bir baktım Yasuo'yu gene başkası almış son saniyeye kadar ne olur siz bozun filan diyorum bir sürü şey söylüyom ikna etmek için ama bozmadılar tabii ve ben bozup 12 saat ban yedim. Çoğu gün böyle oluyor. Bugünde öyle oldu, ve Yasuo oynamak dışında bir aktivitemde yok, ne yapsam diye düşünüyorum sadece saatlerce ve yarın olmasını bekliyorum, yarın olsunda ban bitsin tekrar oynayayım diye ama yarın oldu mu yine aynı olay oluyor gene başkası alıyor ve ben ban yiyorum artık çıldıracağım. Hep başkası alıyor bozup ban yiyorum ve ne yapsam diye düşünüyorum. Bir taktik verin Yasuo'yu nasıl önceden ben alacağım ya.

Şimdi ben ustalık puanında 1.olmayı hedefledim ve başka hiçbir Hero'da oynamayacağım Full Yasuo ustalıgı kasacağım. Bunun için günde sabah 7 de kalkıyorum akşam 7'ye kadar sadece Yasuo oynayıp ustalık kasıyorum. - ama Yasuo çok fazla popüler Hero başkası aldımı hiçbir şey yapamıyorum ve PC kötü hızlı seçemiyorum lobi yüklenene kadar başkası alıyor. nolur bozun diyorum bozmuyorlar troll taklidi yapıyorum ben feedim diyorum belki bozarlar diye gene bozmuyorlar. Bu sabah Yasuo oynamak için oyuna girdim bir baktım başkası almış bozdum 6dk sonra tekrar girdim bu sefer tam Yasuo'nun üzerine tıklayacağım gene başkası alıyor ve bozup 30dk yedim sonra tekrar oyuna giriyorum bir baktım Yasuo'yu gene başkası almış son saniyeye kadar ne olur siz bozun filan diyorum bir sürü şey söylüyom ikna etmek için ama bozmadılar tabii ve ben bozup 12 saat ban yedim. Çoğu gün böyle oluyor. Bugünde öyle oldu, ve Yasuo oynamak dışında bir aktivitemde yok, ne yapsam diye düşünüyorum sadece saatlerce ve yarın olmasını bekliyorum, yarın olsunda ban bitsin tekrar oynayayım diye ama yarın oldu mu yine aynı olay oluyor gene başkası alıyor ve ben ban yiyorum artık çıldıracağım. Hep başkası alıyor bozup ban yiyorum ve ne yapsam diye düşünüyorum. Bir taktik verin Yasuo'yu nasıl önceden ben alacağım ya.
Hocam napalım biz bu duruma? ( Umarım troll konudur )

Uzaktan erişim ile şu an bilgisayarınızı hızlandırıyorum (!). Biz ne yapabiliriz bu durumda?

Şimdi ben ustalık puanında 1.olmayı hedefledim ve başka hiçbir Hero'da oynamayacağım Full Yasuo ustalıgı kasacağım. Bunun için günde sabah 7 de kalkıyorum akşam 7'ye kadar sadece Yasuo oynayıp ustalık kasıyorum. - ama Yasuo çok fazla popüler Hero başkası aldımı hiçbir şey yapamıyorum ve PC kötü hızlı seçemiyorum lobi yüklenene kadar başkası alıyor. Ne olur bozun diyorum bozmuyorlar troll taklidi yapıyorum ben feedim diyorum belki bozarlar diye gene bozmuyorlar. Bu sabah Yasuo oynamak için oyuna girdim bir baktım başkası almış bozdum 6dk sonra tekrar girdim bu sefer tam Yasuo'nun üzerine tıklayacağım gene başkası alıyor ve bozup 30dk yedim sonra tekrar oyuna giriyorum bir baktım Yasuo'yu gene başkası almış son saniyeye kadar ne olur siz bozun filan diyorum bir sürü şey söylüyom ikna etmek için ama bozmadılar tabii ve ben bozup 12 saat ban yedim. Çoğu gün böyle oluyor. Bugünde öyle oldu, ve Yasuo oynamak dışında bir aktivitemde yok, ne yapsam diye düşünüyorum sadece saatlerce ve yarın olmasını bekliyorum, yarın olsunda ban bitsin tekrar oynayayım diye ama yarın oldu mu yine aynı olay oluyor gene başkası alıyor ve ben ban yiyorum artık çıldıracağım. Hep başkası alıyor bozup ban yiyorum ve ne yapsam diye düşünüyorum. Bir taktik verin Yasuo'yu nasıl önceden ben alacağım ya.

SSD al olmadı sistemi at yapacak bir şey yok.

Böyle bir konu için bu kadar uzun mesaj yazman bile çok komik. Oyuna başlamadan önce dua edebilirsin belki ssd alabilirsin veya bilgisayar kasanın yanına eğilip fanlarına fısıldayabilirsin bana güç, kuvvet verin yasuo seçeyim diye.

Böyle bir konu için bu kadar uzun mesaj yazman bile çok komik. Oyuna başlamadan önce dua edebilirsin belki SSD alabilirsin veya bilgisayar kasanın yanına eğilip fanlarına fısıldayabilirsin bana güç, kuvvet verin Yasuo seçeyim diye.

Hızlı açılmazsan fişini çekerim de diyebilir işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı