PC kulaklığı görüyor ama ses gelmiyor

Fenerbahçelii

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
1657980400521.png

Merhaba. Realtek kurdum. Ön jakları falan etkinleştirdim. Kulaklığı gördü PC hatta video açtığımda fotoğrafdaki yer yeşil oluyor. Ses seviyesi doğru fakat ses bana gelmiyor. Neden olduğunu anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iki tarafında da hem giriş hem çıkışın demin ki yerde sorun gider var sırasıyla ikisinde tıklayın Windows çözer

Bir de hocam kulaklğınızın tam markasını atar mısınız?

Hocam olmadı ama bir şey soracağım acaba PC kulaklığı görmüyor olabilir mi? Çünkü kulaklığı takmasamda o ses aygıtlarındaki şey video açınca ses seviyesine göre yeşil oluyor Realtek high yazıyor

hocam sorun bulamadı dediyse çok kurcalamayın oraları

Hocam olmadı ama bir şey soracağım acaba PC kulaklığı görmüyor olabilir mi? Çünkü kulaklığı takmasamda o ses aygıtlarındaki şey video açınca ses seviyesine göre yeşil oluyor Realtek high yazıyor
marka nedir

bir de kulaklık usb girişli mi jak girişli mi

Başlat> Ayarlar‘a tıklayın. Sonrasında ise Windows ayarlarına gidin ve “Güncelleme ve Güvenlik” seçeneğini seçin. Ardından sol kısımdaki seçeneklerden “Sorun Gider“e tıklayın ve “Ek gidericiler” seçeneğine basın. “Ses Çalma” seçeneğini seçin. Sorun gidericiyi çalıştırarak karşınıza çıkan talimatları izleyin.

Son olarak hocam üstteki de olmazsa son çözüm bilgisayarınıza başka bir kulaklık takılıysa çıkartın hocam

oldu mu hocam

başlat> ayarlar‘a tıklayın. Sonrasında ise Windows ayarlarına gidin ve “güncelleme ve güvenlik” seçeneğini seçin. Ardından sol kısımdaki seçeneklerden “sorun gider“e tıklayın ve “ek gidericiler” seçeneğine basın. “ses çalma” seçeneğini seçin. Sorun gidericiyi çalıştırarak karşınıza çıkan talimatları izleyin.

Son olarak hocam üstteki de olmazsa son çözüm bilgisayarınıza başka bir kulaklık takılıysa çıkartın hocam.

Oldu mu hocam.

Olmadı hocam.

Geri
Yukarı