PC kulaklığı görüyor ama ses vermiyor

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar dostlar. Az önce başıma geldi, bir anda kulaklıktan ses monitöre geçti. PC kulaklığı görüyor fakat yürütme cihazlarından seçemiyorum. Bunun çözümü.
Nedir? Var mıdır?

1608308895363.png

1608308931978.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar dostlar. Az önce başıma geldi, bir anda kulaklıktan ses monitöre geçti. PC kulaklığı görüyor fakat yürütme cihazlarından seçemiyorum. Bunun çözümü.
Nedir? Var mıdır?

Eki Görüntüle 788385

Eki Görüntüle 788388
Denetim masasına git sese tıkla sonra orda kulaklığına sağ tıkla ve ana aygıt olarak ayarla diye bir seçenek vardı sanırım ona tıkla bende böyle olmuştu.

Kulaklığı çıkartıp yeniden takın bilgisayarı yeniden başlatın.bende de vardı sorun yeniden başlatınca düzeldi
Dediğiniz gibi, yeniden başlattım. Sebebi ise bilgisayar'a girdiğimde hiç bir şey yoktu, aynı şekilde denetim kaydında da hiç bir şey yoktu sanki silinmiş gibiydiler. Onun için restart attım fakat restart atılıyor yazısında kaldı ben de kasadan manuel reset attım 6 dakika da açıldı. bazı uygulamalar kendi kendine gidiyor. Pc'm de virüs olabilir mi ?

Dediğiniz gibi, yeniden başlattım. Sebebi ise Bilgisayar'a girdiğimde hiçbir şey yoktu, aynı şekilde denetim kaydında da hiçbir şey yoktu sanki silinmiş gibiydiler. Onun için restart attım fakat restart atılıyor yazısında kaldı ben de kasadan manuel reset attım 6 dakika da açıldı. Bazı uygulamalar kendi kendine gidiyor. PC'm de virüs olabilir mi?

Kaspersky ile tam tarama yapın.

Kaspersky ile tam tarama yapın.
Bir sıkıntı bulmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı