PC mağazalarında ekran kartı bulunur mu?

yavuz işte

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran kartı almak istiyorum. PC mağazalarında bulabilir miyim? Alsam da 2. ekran kartını takacağım ekran kartını takacağım yeri nerede bulurum ve ekran kartı sadece fanın olduğu yerden ibaret değil mi?

Merhaba. Ekran kartı almak istiyorum. PC mağazalarında bulabilir miyim? Alsam da 2. ekran kartını takacağım ekran kartını takacağım yeri nerede bulurum ve ekran kartı sadece fanın olduğu yerden ibaret değil mi?

Boyutuna göre değişir. Kimisi tamir kimisi hem tamir hem ürün satıyor.

"Sadece fanın olduğu yerde değil mi?" derken neyi kast etmeye çalıştığınızı anlamadım.

"Sadece fanın olduğu yerde değil mi?" derken neyi kast etmeye çalıştığınızı anlamadım.

Yani diyor ki tamir yapan küçük ikinci elci tamirciler var ya hah onun harici böyle vatan tarzı bayağı ürün satan yer var mı diyor. Var.

Mesela Kırıkkale kızılkanatta benim uzun zamandır gittiğim RTX kartlar falan satan yer var yan yana 2 tane biri daha küçük biri daha büyük.

Büyük AVM'lerde olur. Büyük AVM'lere gidin dükkanları gezin. Zaten genelde kartlar ön camda olurlar.

En baştan başlayalım. Siz sisteminizi yazın, biz sana ne alman ve nasıl alman gerektiğini anlatalım.

Benim de beynim yandı. Ekran kartı fanın olduğu yer mi? Sorusuna. PC'ye içine yandan bak tam ortada bayağı geniş ve yapılı veya küçük bir yapı var o ekran kartı.

ASUS yazan ortadaki ekran kartı.

Ayrıca eğer anakart desteklemiyorsa 2 ekran kartı takamazsın. Alttaki kahverengi yapı da anakart.

Dosya Ekleri

• 1716231384273.png
    1716231384273.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı