PC masası kablolama düzeni nasıl sağlanabilir?

BekirKaratas

Centipat
Daha fazla  
Masamda kablo karışıklığı var ve kablolari nereye saklayacağımı bilmiyorum. masanın arkasi kapali iste boyle kablolari monitörün arkasina koyup ustune bir şey serdim, cok kotu duruyor.

20221115_063638.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sık kullandığın bileşenleri (fare, kulaklık, joystick vb)kablosuza çevirmen lazım. Monitör arkası için ise linkteki ürünü alabilirsin.

Duvar renginize ve toplam kablolarınızın kalınlığına göre kablo kanalı alıp şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Ayrıca marangoza gidip odanıza göre bir ölçü alıp uygun fiyata kestirebilirsiniz. Şık bir 90x40 mouse pad ile de masaüstünüzü daha derli toplu hale getirebilirsiniz.
sağolasın Ne Yapicagimi Kafamda kurdum 90x40 mousepad var orda gozukmemis ama daha kaliteli birsey alicam fikrin için teşekkür ederim

Öncelikle sık kullandığın bileşenleri (fare, kulaklık, joystick vb)kablosuza çevirmen lazım. Monitör arkası için ise linkteki ürünü alabilirsin.
Kafamda kurdum ne yapacağımı Ayrıca fikrin için teşekkür ederim

Sağ olasın Ne yapacağımı Kafamda kurdum 90x40 mouse pad var orada gozukmemis ama daha kaliteli bir şey alacağım fikrin için teşekkür ederim

Kafamda kurdum ne yapacağımı Ayrıca fikrin için teşekkür ederim

Attığım linkten bakabilirsin xRades ürünleri kaliteli ve uygun oluyor. Attığım Corsair pedini ben kullanıyorum. Şu anda kasa arkasındaki kablolar için bir aparat aldığım kabloları bir arada tutuyor fermuar gibi. Monitör ve kulaklık değişti. Daha şık oldu kendimce.

IMG_0707.JPG

Geri
Yukarı