Çözüldü PC masaüstünde kalıyor ve görev çubuğu donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berat ahmet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, ben işlemci hızımı arttırmak için bir video izledim ve işlemci performansı yüksek performans yaptım, çekirdeği arttırdım ve 5 dakika falan oyun oynadım, sonra oyunda iyi performans beklerken daha çok kasma oldu bende ayarları eski haline getirip bilgisayarı tekrar başlattım, masaüstü geldi ama hiçbir şey yapamıyorum ve görev çubuğuna getirince fareyi yükleniyor simgesi çıkıyor. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Yaptım o işlemide olmadı hocam

Bir USB bellegin var ise, Windows'un hangi sürüm ise onu indirip sistem onarma yapabilir misin? Yapamaz isen güvenli modda sistemi başlatıp eski bir tarihe almaya çalış ya da SFC /scannow komutunu dene.
Bir USB bellegin var ise, Windows'un hangi sürüm ise onu indirip sistem onarma yapabilir misin? Yapamaz isen güvenli modda sistemi başlatıp eski bir tarihe almaya çalış ya da SFC /scannow komutunu dene.

Bellek var da başka PC yok evde, SFC scannow için de CMD'yi açamıyorum tek çare güvenli mod oluyor deniyip geri döneceğim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 8
Yeniden başlat. Düzelme olmaz ise güvenli modda başlatıp eski bir tarihe dönünüz.

Oldu reis ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

Herhangi bir sorun bulamadım diyor. Sistem geri yükleme aracını güvenli modda çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Geri yükleme yapmadan oldu kendisi çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı