Çözüldü PC masaüstüne geliyor ama ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Arkadaşlar PC masaüstüne giriyor ama ekran gelmiyor neden olabilir?

Masaüstüne ulaştığını şuradan anlıyorum birkaç kere CTRL+alt+delete yapıyorum mouse simgesinde değişim oluyor vs.

Son düzenleyen: Moderatör:

Masaüstüne ulaştığını şuradan anlıyorum birkaç kere CTRL+alt+delete yapıyorum mouse simgesinde değişim oluyor vs.

Aynı tıpatıp sorun bende de vardı tek çare güvenlik ayarlarından sıfırlama veya format ben her çözüm yolunu denemiştim ama bulamamıştım.

Windows dosyalarında kuvvetle muhtemel bozulma oldu eğer görev yöneticisini açabiliyor iseniz sol üst köşede dosya kısmı var ona basın oradan yeni görevi çalıştır deyin ve ''explorer.exe'' yazın masaüstü gelir.

Aynı tıpatıp sorun bende de vardı tek çare güvenlik ayarlarından sıfırlama veya format ben her çözüm yolunu denemiştim ama bulamamıştım.
Ben hiç ekran göremiyorum ki simsiyah onu yapamam.
Windows dosyalarında kuvvetle muhtemel bozulma oldu eğer görev yöneticisini açabiliyor iseniz sol üst köşede dosya kısmı var ona basın oradan yeni görevi çalıştır deyin ve ''explorer.exe'' yazın masaüstü gelir.
Hayır görev yöneticisi açamıyorum ekran simsiyah sadece mouse simgesi var.
Bugün bu tarz sorunlar yığılı Technopat'ta vallahi :D. Ekran siyah mı nasıl bir ekran var fotoğraf atabilir misin?
Evet simsiyah sadece mouse simgesi var, birazdan atarım fotosunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı