Pc mi PS3 mü ?

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.Yakın zamanda bir pc almaya karar verdim ancak bütçem kısıtlı.1500 Tlye BF3-BF4-Crysis 3-4 gibi oyunları high ve üstünde oynamak zor olduğunu söylediler bana.Benim de kafam karıştı.Sonra acaba ps3 almalı mıyım diye bir soru geldi aklıma.

Ps3 mü Almalımıyım yoksa PC mi toplamalı mıyım ?

Pc toplayacaksam neleri almalıyım ? ( Monitör Dahil )

Monitöre 300 lira dersek geriye 1200 lira kalıyor. 1200 Liraya "belki" BF3'ü yüksek ayarda oynayabilirsiniz ancak Crysis 3 imkansız gibi. Benim düşüncem bu yönde arkadaşların da yorumunu alın.

Biraz daha bekle ve 1.500 TL' ye PS4, yanına güzel bir monitör aldın mı tadından yenmez. Yeni nesil oyunlar, yeni nesil grafikler beklemeye değer.

Şimdi Max 1500 Tlm var.PS4 &nbsp;Monitör + Oyunlar para yetişemez.Böyle indirimde 320GBlik PS3 + 300 Tllik bir monitör geriye kalanına da ön siparişle gta 5 ve bf 4 siparişi veririm.2 oyun alırım gta 5 ve bf 4 çıkana kadar.Sonra onları oynarım.Şimdi PC toplanırsa yani beni fazla idare edemez.Lise 2ye geçtim ve son seneyi saymazsak üniversiteye kadar işte sınav aralarında tatillerde kafa dağıtmama yarasın.<br><br>PS4 ve oyunlar cep yakacak.Bu yüzden ps3 almak istiyorum.Şimdi ps4 çıktıktan sonra ps3 al diyenleriniz olacak ama işte bekleyemiyorum.Şu anda bulunduğum bilgisayar benim değil ve notebook.Sadece sosyal paylaşım sitelerinde gezebiliyorsun.<br><br>Şimdi ben ne yapacağım ? :D

Biraz önce böyle bir sistem topladım arkadaşlar daha iyisini toplar ama bir incele istersen. Sonra bir de PS3 veya PS4'e bakarsın.

Kingston HyperX 4GB DDR3 1866MHz CL9 Ram KHX1866C9D3/4G - Bilgisayar - Hepsiburada.com

VATAN COMPUTER - ASUS - GTX660 DirectCU TOP GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Toplam (KDV Dahil):​
1.234,36 TL
*925,77 TL

He birde monitör lazım. :D

Konsol en mantıklısı gibi görünüyor. Durumu şu şekilde özetliyelim: Siz 1500 liralık bir bütçe ile Crysis 3 gibi oyunları yüksek ayarda oynamak istiyorsunuz. Ancak oynayamazsınız. Akıcı bir şekilde rahat oynarsınız ama ultrada oynamak için bir GTX 770 falan lazım. GTX 660 bile ultrada oynatamıyormuş sonuçta kullanan 3-5 kişi öyle demişti. PS3 düşünüyorsunuz ancak oyunları pahalı. O zaman ya bilgisayar alacaksınız oyunları orta-düşük ayarda oynayacaksınız yada PS3 alıp sınırlı oyun oynayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı