PC mi? Xbox Series S mi?

OBİRDELİ

Decapat
Daha fazla  
Ya aslında ben Xbox alma taraftarıyım ama RDR2 olsun Witcher (2, 3) olsun o tür oyunları seven biriyim. Xbox'da RDR2 ve bu tür oyunlar oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC tabii ki. Sadece oyun oynicaksanız ve koldan oynamayı daha çok seviyorsanız Xbox. Ama oyun oynarım film izlerim başka şeyler yaparım ve de çok fazla oyun oynarım diyorsanız PC çok daha iyi olur.

Hocam pardon film izlerim derken Xbox'da Netflix, Amazon Prime yok mu demeye çalışıyorsunuz :D.

Ya aslında ben Xbox alma taraftarıyım ama RDR2 olsun Witcher (2, 3) olsun o tür oyunları seven biriyim. Xbox'da RDR2 ve bu tür oyunlar oynayabilir miyim?

Yerinde olsam Xbox alırdım çünkü yeni nesil ve ve 5400E toplayacağın bilgisayardan daha iyi performans alırsın zaten Gamepass falan çok iyi kullanırsın bu konsolu hiç yer de kaplamıyor bir de Amazon'un İngiltere sitesinden Türkiye'ye vergiler dahil 3500TL tutmuştu.

Yerinde olsam Xbox alırdım çünkü yeni nesil ve ve 5400E toplayacağın bilgisayardan daha iyi performans alırsın zaten Gamepass falan çok iyi kullanırsın bu konsolu hiç yer de kaplamıyor bir de Amazon'un İngiltere sitesinden Türkiye'ye vergiler dahil 3500TL tutmuştu.
Vergiler dahil o fiyat tutamaz. Alırsa sürpriz bir ücretle karşılaşır üzülür. Yurtdışından getirenlerden alabilir.

Geri
Yukarı