PC mikrofonu görüyor ama kullanmıyor

hayl0s

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığımı taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat mikrofonunu kullanamıyorum. Önceki bilgisayarımda bu yoktu yeni aldığım bilgisayarda başladı. Taktığım zaman gözükmesine rağmen sesi mikrofondan değil PC'den almaya devam ediyor? Bunu nasıl düzeltirim? 2.den alması lazım.

1690447326151.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı çıkarıp onu tek başına kullanmayı denedin mi?

Hocam eğer doğru anladıysam zaten o kulaklığımı mikrofonu olduğu için çıkartınca gözükmüyor tek başına kullanamıyorum sesi PC'den alıyor girişlerde bir sıkıntıda yok tak diyet oturuyor görüyor ama sesi almıyor.

Hocam eğer doğru anladıysam zaten o kulaklığımı mikrofonu olduğu için çıkartınca gözükmüyor tek başına kullanamıyorum sesi PC'den alıyor girişlerde bir sıkıntıda yok tak diyet oturuyor görüyor ama sesi almıyor.

Sesi almadığını neyle denediniz hocam başlatan ses kaydedici yazın hocam oradan deneyin bir de.

Kulaklığımı taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat mikrofonunu kullanamıyorum. Önceki bilgisayarımda bu yoktu yeni aldığım bilgisayarda başladı. Taktığım zaman gözükmesine rağmen sesi mikrofondan değil PC'den almaya devam ediyor? Bunu nasıl düzeltirim? 2.den alması lazım.

Eki Görüntüle 1878310
Görev yöneticisine girip ordan SmartAudio varsa eğer onu açın altta 4 tane simge olucak ordan 4.'ye basın orda sizde kablolu kulaklık olur onu mikrofon yapıp deneyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı