PC Modifikasyon Bölümünde Alakasız Konular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bülent batman

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forumda PC Modifikasayon bölümüne detaylı bir göz attığımda gördüğüm şey beni çok şaşırttı. Açılan konuların çoğu donanım tavsiyeleri vs. gibi konular. Hani nerede modifikasyon sistemler. Forum yöneticileri PC Modifikayson bölümünde alakasız konuları yayınlamazlarsa sevinirim. Bu tür konuları açmak isteyen arkadaşları olması gereken bölümlere yönlendirirseniz sevinirim. @Recep Baltaş hocam bu konu için yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: Hiç bir arkadaşım beni yanlış anlamasın. Ben sadece oluşan bölüm içi karışıklığı dile getirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı konuyu açmak üzere bu bölüme girdim ve siz yazmışsınız, bu konuda bir şeyler yapılmalı.

Bu bölümün açılmasını en çok isteyenlerden biriydim. Bi ara çok uğraşıyordum kasa mod işiyle, hep keşke böyle bir bölüm olsa diyordum.
Bu istediğim bölüm açılmış ancak sorumsuz, disiplinsiz bazı arkadaşlar alakasız konularla doldurup mahffetmişler maalesef.

Tabi konular Moderatör arkadaşlar tarafından genel görünüme açıldığından gerekli kategoriye taşınabilirlerdi.

Kasa mod kastı, atıyorum penceresiz kasanın yan panelini kesip, pencereli hale getirmek gibi mi?

SM-G928C cihazımdan gönderildi

Kasa mod kastı, atıyorum penceresiz kasanın yan panelini kesip, pencereli hale getirmek gibi mi?

SM-G928C cihazımdan gönderildi

Evet dostum. En ufak modifikasyondan, en kapsamlı modifikasyonu kast etmektedir. Standart ürünü boyar, keser, ekler veya eksiltir ona başka bir hava katarsın. Kalkıp böyle bir bölümde 4000-5000 tl sistem toplayacağım bana ne tavsiye edersiniz diye konu açarsan çok saçma olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlarımız modifiye kelimesinin anlamını şahincilerden anladığı için ekran kartı değiştirmeyi modifikasyon zannediyorlar o yüzden bölüm bu hale geldi.

İnsanlarımız modifiye kelimesinin anlamını şahincilerden anladığı için ekran kartı değiştirmeyi modifikasyon zannediyorlar o yüzden bölüm bu hale geldi.
Daha iyi ya ben herkese Pc Modifikasyon nedir uygulamalı anlatıyorum. İstiyorum ki herkes ufakta olsa kendi sisteminde bir modifikasyon çalışmasını paylaşsın. Bakın ondan sonra nasıl açılıyor o zihinler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı