PC nasıl toplanır?

TechnoCahili

Femtopat
Affedersiniz, burada geniş geniş anlatmak istemem hayatımı ama ufak bir değineceğim. Bilgisayarla çok haşır neşir olmayı seven biriyim. Ama bileşenlerin uyumu, kalitesi, markası vesaire pek anlamıyorum maalesef daha önce de bilgisayar düzmedim. Bilgisayarım eskidiği için yeni bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Hiç anlamayan birine anlatır gibi çocuğa anlatır gibi anlatırsanız çok yardımcı olursunuz.

Siz bize bütçenizi ve bilgisayarı kullanım amacınızı söyleyin, biz size bir sistem toplayalım. Hangi parçayı neden seçtiğimizi açıklayalım. Hem elinizde sistem örnekleri olur hem de toplarken neye dikkat etmeniz gerektiğini öğrenirsiniz.

Siz bize bütçenizi ve bilgisayarı kullanım amacınızı söyleyin, biz size bir sistem toplayalım. Hangi parçayı neden seçtiğimizi açıklayalım. Hem elinizde sistem örnekleri olur hem de toplarken neye dikkat etmeniz gerektiğini öğrenirsiniz.

Dolar düşmesini bekliyorum, şimdi bir fiyat biçmek çok zor ekonomi el vermiyor. O yüzden dolar düşene kadar yeterli bilgiyi, tekniği, donanım'ı kazanırsam düştüğü zaman güzel bir oyun bilgisayarı toplayabilirim.

Dolar düşmesini bekliyorum, şimdi bir fiyat biçmek çok zor ekonomi el vermiyor. O yüzden dolar düşene kadar yeterli bilgiyi, tekniği, donanım'ı kazanırsam düştüğü zaman güzel bir oyun bilgisayarı toplayabilirim.

Dolar düşmez 5 yıl önce de aynı muhabbet vardı fakat bakın ki dolar şu ana kadar 2.5 kat arttı. Elinize para geçtiği an toplamaya bakın.

Dolar düşmez 5 yıl önce de aynı muhabbet vardı fakat bakın ki dolar şu ana kadar 2.5 kat arttı. Elinize para geçtiği an toplamaya bakın.

Bence öyle deme dolar yüksek olduğu için alım gücü azaldı. Bir ben değil, sen değil, Türkiye değil bütün dünya bekliyor düşmesini o yüzden alım gücü azaldı. Alım azalınca doğal olarak satış da düşüşte yani diyeceğim düşer, elbet düşer ama 1 haftada ama 5 ayda.

Geri
Yukarı